Alleen voor jouquote:Op donderdag 3 februari 2011 10:52 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ah wat ben jij toch een engeltje!
En zoonlief vindt daglicht vast minder belangrijk dan stroom en een internetverbinding, dat kun je wel fixen in de kelder toch?quote:
Uhura!quote:
quote:
Ammehoela!quote:
Fiets met dynamo en 3G lijkt me genoeg.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:56 schreef missbehavin het volgende:
[..]
En zoonlief vindt daglicht vast minder belangrijk dan stroom en een internetverbinding, dat kun je wel fixen in de kelder toch?
Je huis inpakken?quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:57 schreef zbbrox het volgende:
Weekend! Maar moet mijn huis opruimen, inpakken, schoonmaken, morgen met de buurman naar het juridisch loket etc
Hoe beter zijn internet, hoe minder last je van hem hebt.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:59 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Fiets met dynamo en 3G lijkt me genoeg.
quote:
Ik duim al een hele tijd, en hoop echt dat ze snel wat vindt.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:57 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Klutsje is weer snolliciteren las ik.... duimen voor haar!
Not it!quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:53 schreef Kreator het volgende:
[..]
Gewoon even puur uit nieuwsgierigheid hè. Welke singles heb jij eigenlijk al gedaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |