eentje ? een hele rits , (* ik vind zielig voor die beestjesquote:Op woensdag 2 februari 2011 13:58 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja echt ik zag er eentje hollen
Dat ze door Iran betaald zouden worden is te ver gezocht, dat Iran hier een aandeel in heeft: zeker weten. Die zit niet stil te kijken.quote:
Mubarak heeft de sloebers uit krottenwijken en plattelands gebieden opgeroepen. Verpauperde mensen zonder politieke affiniteit.quote:Op woensdag 2 februari 2011 13:58 schreef theNull het volgende:
Wtf gebeurd daar allemaal, kamelen, zwaarden
Yep.quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:00 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
vind ik ook !! ff voor duidelijk pro is op paard/kameel?
als ze die dieren maar met rust laten !!quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:00 schreef Drassss het volgende:
Zonder grappen, maar die 50/100 gasten op paard/kamelen zijn nu allemaal of dood of zwaar gewond he.
Idem. Wat sneu zeg...quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:00 schreef schommelstoel het volgende:
Doet me gewoon bijna pijn om te zien dit.
De grote oneerlijkheid dat nu gaande is.
Eigenlijk al paar dagen natuurlijk.
Nu is het moment dat dan maar IEDEREEN die tegen Mubarak is aanwezig gaat zijn.
Dan maar op die manier om de pro Mubarak te overdonderen.
Ik stop met posten en ga kijken
Voel gewoon woedem in mezelf.quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:01 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
als ze die dieren maar met rust laten !!
Iran.quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:01 schreef Muridae het volgende:
Dit zijn de armste sloebers die opgejut zijn door de overheid.
Waarschijnlijk hebben ze te horen gekregen dat de revolutie door de VS en Israel is gestart.
Smerig. Zo kunnen anti's niet roepen om te komen.quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:01 schreef senesta het volgende:
Sandmonkey Sandmonkey
Twitter down on all mobiles. web still works. #jan25
1 minute ago
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |