Kan ze niks aan doen, iets met droog staan geloof ik.quote:Op woensdag 2 februari 2011 11:36 schreef L-E het volgende:
[..]
Wát in jouw zieke geest maakt dat je hier porno in ziet, jezus!
Daten dan?quote:Op woensdag 2 februari 2011 11:36 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik mis chlamydia nog in mn collectie
Oh dan is het goedquote:
Een beer bij een kikker in bed, Ruige porno welquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:36 schreef L-E het volgende:
[..]
Wát in jouw zieke geest maakt dat je hier porno in ziet, jezus!
Ik denk dat we een aardige collectie kunnen samenstellenquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:36 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Jij nog Soa's? Kunnen we ruilen!
Oh jawel hoorquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:36 schreef rival het volgende:
[..]
Als het alleen om de seks gaat, ik denk niet dat je voor 50 euro een auto koopt. *hint*
And the world shall be a better place.quote:Op woensdag 2 februari 2011 11:37 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Kan ze niks aan doen, iets met droog staan geloof ik.
Maar Huppel wordt een hunk-magnet in haar nieuwe huisje natuurlijk!
Volgens kluts woon ik straks in een vingerfortquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:37 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Kan ze niks aan doen, iets met droog staan geloof ik.
Maar Huppel wordt een hunk-magnet in haar nieuwe huisje natuurlijk!
Ik ga naar parenclubsquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:28 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Het is bij mij gekomen toen ik net 18 was en een promoteam in stapte voor een club. Werden best wel pikante feestjes gegeven daar, en ze wouden me ook in die club werkzaam hebben (gewoon normaal, garderobe, bar, munten, vloer e.d). Er kwamen daar allemaal swingers op zondagmiddag als de andere clubs dicht waren tot organza open was. Die zaten allemaal aan de drugs natuurlijk, en ik kreeg elke keer hel elevensverhalen te horen. Ik vond die mensen die daar kwamen echt zó ontzettend tof! Terwijl ik ze eerst van verhalen hoorde en het maar freaks vond, maar leerde ze kennen en ze waren gewoon fucking tof. Dus zodoende heb ik mijn vooroordelen gordijn naar beneden laten vallen en kijk ik van niet veel dingen meer op op dat gebied.
Ook dat lukt nog welquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:39 schreef rival het volgende:
[..]
eentje die start en vooruit komt dan
Jaquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:38 schreef L-E het volgende:
[..]
And the world shall be a better place.
En alles wat Kluts zegt, is waar.quote:Op woensdag 2 februari 2011 11:39 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Volgens kluts woon ik straks in een vingerfort
2 keer in organza geweest, werd gelijk half aangerand door een of andere Thaise vrouw die ik daarna heel vaak in me club gezien heb. Ook wel een gek tof wijfquote:
Ik mag toch hopen dat er meer actie zal zijn dan alleen vingerenquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:40 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
En alles wat Kluts zegt, is waar.
Kan ik wel voor zorgen hoorquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:40 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat er meer actie zal zijn dan alleen vingeren
Mijn vader werkt bij een honda dealer, dus ik kan vrij gemakkelijk en goedkoop aan dat soort auto's komen.quote:
Joh weet jij veel, misschien is ''vinger'' daaro wel dialect voor ''lul''.quote:Op woensdag 2 februari 2011 11:40 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat er meer actie zal zijn dan alleen vingeren
Dat is geen unique selling pointquote:
Eten zonder bestekquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is geen unique selling point.
quote:
Ik snap hem nietquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is geen unique selling point.
Zou me niks verbazen met die onderontwikkelde boeren hierquote:Op woensdag 2 februari 2011 11:42 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Joh weet jij veel, misschien is ''vinger'' daaro wel dialect voor ''lul''.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |