Neequote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:19 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat dat all1 bij ontslag was.
quote:Transfers kunnen invloed hebben op de teamgeest
Elke keer dat je een speler koopt of verkoopt, riskeer je een daling van de teamgeest. Het risico wordt groter als je een aardige speler verkoopt en wanneer je een onaangename speler koopt. Je riskeert geen daling van de teamgeest zolang je een jeugdspeler binnen 6 dagen verkoopt nadat hij bij het hoofdteam is gekomen.
Ok dan heb ik niet goed gelezen. De site is ook nog niet af dus ben er maar kort gebleven.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:20 schreef BrandX het volgende:
[..]
je zegt toch pijnacker? Het geldt voor heel zuid holland. Ziggo is een van de partijen.
Ik heb zelf in de projectorganisatie om het op te zetten gezeten.
Ah op die fietsch.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:20 schreef MrMoon het volgende:
[..]
nee vrijdagavond wordt er niet gewerkt.. maar we moeten verplicht een beschikbaarheid hebben op 2 avonden in de week.. dat is bij mij dinsdag en woensdag..
wie dan welquote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:23 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ok dan heb ik niet goed gelezen. De site is ook nog niet af dus ben er maar kort gebleven.![]()
.
Ziggo zit hier niet.
ohw dan heb je wsch pech iddquote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:24 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Stichting Kabel Pijnacker.All1 voor Pijnacker en Delfgauw.
Het zal weer eens niet zo zijn dat ze zich verder en verder isoleren hiero.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:25 schreef BrandX het volgende:
[..]
ohw dan heb je wsch pech idd
Ik weet dat er idd 2 of 3 mini bedrijfjes zijn die niet mee (kunnen) doen.
het is een kwestie van tijd. Ze krijgen vanzelf last van het fenomeen structin en in combi mee moeten.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:29 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Het zal weer eens niet zo zijn dat ze zich verder en verder isoleren hiero.![]()
Caiway heeft het ooit willen overnemen (die verzorgen het internet op het netwerk van SKP) maar SKP wil er niks van weten. Toen Caiway totaal digitaal ging hebben ze zelfs gedreigd de samenwerking te verbreken als we hier niet gewoon analoog konden blijven kijken. Nou is Caiway ruk en SKP ook dus zit ik met 2 kut bedrijven.Ik kan niet wachten tot ze de kabel markt vrij geven.
Mwoahquote:Terzake. De kandidaat van deze week is 15 jaar en heet Pepijn Koopmanschap.
Deze speler is zwak in Positiespel op dit moment in zijn loopbaan. Als hij zich goed ontwikkelt, dan kan deze jongen matig in Vleugelspel worden voordat hij bij het eerste komt.
Wat vind je ervan, geven we hem een kans?
Ja een gehucht waar om het kwartier een metro komt, tig bussen rijden en je zit zo op de A12, de A13 en de A20 maar verder is t echt nog een boeren dorp.quote:
Ga daar maar niet van uit. Het is een zuster bedrijf van de woningbouw hier dus alle huurwoningen worden er standaard op aangesloten. Het zit dan zelfs gewoon in bij je huur.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:30 schreef BrandX het volgende:
[..]
het is een kwestie van tijd. Ze krijgen vanzelf last van het fenomeen structin en in combi mee moeten.
Waar ik nu woon rijden er 2 bussen per uurquote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:33 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ja een gehucht waar om het kwartier een metro komt, tig bussen rijden en je zit zo op de A12, de A13 en de A20 maar verder is t echt nog een boeren dorp.
Daar zal vast niet zoveel gebouwd worden als hier.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:35 schreef Drassss het volgende:
[..]
Waar ik nu woon rijden er 2 bussen per uur
Voor een boerendorp eigenlijk wel moet ik zeggenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:36 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Daar zal vast niet zoveel gebouwd worden als hier.
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:37 schreef Drassss het volgende:
[..]
Voor een boerendorp eigenlijk wel moet ik zeggen
Edit: Nouja hier wonen maar 8000 mensen dus dan heb een max van 40 huizen per jaar ofzo
Ehm ik train verdedigen en all1 als ik teveel trainies heb scout ik wel eens wat anders. Of als de spelers die ik op de andere posities laat spelen bijna 19 zijn. Verder scout ik altijd verdedigers. Zo heb ik nu een stuk of 7 verdedigen trainies.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:44 schreef IPeePie het volgende:
Zo, even naar de sportschool en er zijn al best wat pagina's bij. Maar goed, is het eigenlijk nuttig om op een bepaalde positie te scouten in de jeugdopleiding, of moet je dat alleen dan als je al een goede trainee hebt, en een ander dus tegelijk zou kunnen trainen?
Ik heb altijd gehoord dat je in de jeugdopleiding niet een vaste trainingsvorm moet kiezen, maar gewoon je beste speler trainen. Aangezien ik nog geen redelijke speler heb in m'n jeugdopleiding, lijkt het me handiger om op willekeurig te zoeken? Het lijkt me dat de pool dan groter is om uit te vissen, en de speler dus gemiddeld gezien beter is?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:47 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ehm ik train verdedigen en all1 als ik teveel trainies heb scout ik wel eens wat anders. Of als de spelers die ik op de andere posities laat spelen bijna 19 zijn. Verder scout ik altijd verdedigers. Zo heb ik nu een stuk of 7 verdedigen trainies.
Mja, dat kan ook...maar ik haat streamsquote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:49 schreef IPeePie het volgende:
[..]
Ik heb altijd gehoord dat je in de jeugdopleiding niet een vaste trainingsvorm moet kiezen, maar gewoon je beste speler trainen. Aangezien ik nog geen redelijke speler heb in m'n jeugdopleiding, lijkt het me handiger om op willekeurig te zoeken? Het lijkt me dat de pool dan groter is om uit te vissen, en de speler dus gemiddeld gezien beter is?
@Flappekz: Kijk Arsenal dan :p
Dat zou kunnen maar daar heb ik geen ervaring mee. Ik krijg toch altijd wel trainbare verdedigers. Zo doende kan ik dus gewoon verdedigen blijven trainen. All1 met mn 2e training switch ik wel eens.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:49 schreef IPeePie het volgende:
[..]
Ik heb altijd gehoord dat je in de jeugdopleiding niet een vaste trainingsvorm moet kiezen, maar gewoon je beste speler trainen. Aangezien ik nog geen redelijke speler heb in m'n jeugdopleiding, lijkt het me handiger om op willekeurig te zoeken? Het lijkt me dat de pool dan groter is om uit te vissen, en de speler dus gemiddeld gezien beter is?
@Flappekz: Kijk Arsenal dan :p
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |