quote:Op dinsdag 1 februari 2011 12:12 schreef Muchachooo het volgende:
Net Crossroads Festival 2010 dvd gekocht, damn wat gaaf!
Heb 'm ook pas binnengehuurd. Moet het tweede deel nog steeds een keer kijkenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 12:12 schreef Muchachooo het volgende:
Net Crossroads Festival 2010 dvd gekocht, damn wat gaaf!
Ik heb het nu al ergens anders besteldquote:Op dinsdag 1 februari 2011 17:03 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Haha ja, ze hebben een beetje een gebruiksaanwijzing
En je kan het toch als vector [EPS] sturen, dat is heul niet groot, en kunnen ze de grote naar behoefte zelf aanpassen zonder kwaliteitsverlies.
Prima tochquote:Op dinsdag 1 februari 2011 17:17 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik heb het nu al ergens anders besteld![]()
In 5 tot 10 werkdagen binnen als het goed is
Sporten is dan ook niet bepaald goed voor je gezondheidquote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:14 schreef Aresdreams het volgende:
godver, tijdens het squashen, gestruikeld en met me schouder vol de muur geramt, gelukkig doen de botten het nog, nu nog de spieren enzo
Fixed.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:20 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Sporten is dan ook niet bepaald goed voor je gezondheid![]()
Wees een binkrock
en drink
![]()
Wajo gaan we allemaal falen op het moment ofzo? Ik m'n hand in het gips, menno z'n arm in het gips, nu jij.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:14 schreef Aresdreams het volgende:
godver, tijdens het squashen, gestruikeld en met me schouder vol de muur geramt, gelukkig doen de botten het nog, nu nog de spieren enzo
Hoor je die sustain?quote:
Ik vind 't ook niks. En mijn oom raad van nature Dean af als merk, dus dan neem ik aan dat het niet te goed is danquote:
Nee, vooral naar iemand anders luisteren en niet zelf proberenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:42 schreef blckbb het volgende:
[..]
Ik vind 't ook niks. En mijn oom raad van nature Dean af als merk, dus dan neem ik aan dat het niet te goed is dan
Ik heb eerlijk gezegd nooit de kans gehad om ze uit te proberenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:43 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Nee, vooral naar iemand anders luisteren en niet zelf proberen
Waarom raad je oom Dean af?
Ze zijn er ook met normale headstockquote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:46 schreef Muchachooo het volgende:
Al zijn die dingen beter dan elke andere gitaar, ik zou ze nog niet kopen vanwege die headstock![]()
Hij heeft vast zijn reden, maar zolang hij/jij me geen concrete reden kan geven hou ik het gewoon op het standaard Deanbashen wat veel niet-kenners doen.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:45 schreef blckbb het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd nooit de kans gehad om ze uit te proberen![]()
Hij speelt zelf al bijna 40 jaar, en heeft zoals je kan verwachten op wel meer dan 1 gitaar gespeeld. Kan natuurlijk ook persoonlijke smaak zijn..
Ik zal zelf ook geen concrete reden geven waarom ik Dean niks vind hoorquote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:50 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Hij heeft vast zijn reden, maar zolang hij/jij me geen concrete reden kan geven hou ik het gewoon op het standaard Deanbashen wat veel niet-kenners doen.
Je mag volgende keer als we elkander meeten best een spelen hoor
Welke? De instaplijn X modellen zijn inderdaad niet de beste, maar als je bijvoorbeeld eens een '79 serie, mijn BlackGold of een Soltero Standard pakt, dan zullen ze je nog verbazenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 23:52 schreef Muchachooo het volgende:
ik ben een standaard Dean basher en ik ben er trots op
nee ik heb er wel een paar bespeeld, en ik vind het echt niks. Doe mij maar een lekkere Strat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |