Hij had er voor gestudeerd, slimpie. Hij was trouwens een Arabist, en nee, geen tweede Hans Jansen.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:32 schreef Onverlaatje het volgende:
[..]
Ik verander mijn onderschrift nu ook in 'midden-oosten deskundige'. Blijkbaar kan iedereen dat zijn.
QFTquote:Op maandag 31 januari 2011 18:29 schreef superworm het volgende:
[..]
Elke keer, of het de studenten hier, of de Egyptenaren of de Thai zijn, wordt in onze media een zeer negatieve connotatie gegeven aan het begrip demonstreren, alsook demonstranten (relschoppers/onruststokers/oproerkraaiers/tuig/etc.). Ik vermoed dat dit expres wordt gedaan om de positie van de regering te verstevigen. Je spreekt haast geen NL'er meer die niet Pavloviaans denkt LANGHARIG WERKSCHUW TUIG zodra het over demonstreren/verzet tegen regering gaat. Het is je reinste conditionering als je het mij vraagt (en dat deed je).
RTL is Berchtelsmann = Berlusconi.
NOS is overheid. Veel meer media heeft het klootjesvolk niet.
Of gewoon gezond verstand ( verwachting) en dan keer ik terug naar het begin van de reeks waar ik deze vrees allang uitspreek.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:32 schreef Re het volgende:
[..]
klinkt meer als angstzaaien eigenlijk, maar een goede bron zou helpen
Als je zo'n mongool zo'n peiling hier zou laten houden, zou je ook als uitslag krijgen dat iets van 80% van de Nederlanders alle moslims weg wil. Niet echt betrouwbaar.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:32 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
zonder verdere bronnen , onderzoeksuitslagen ,aantallen van personen die met onderzoek hebben meegedaan , geloof ik niet 1 zo'n vent op zn woord ..
ik kom hier niet met zo'n statement , dus waarover moet ik een bron geven ???
Valt op hoor. Ik luister altijd naar dat soort nuances op het nieuws. In het ene land zijn het vrijheidsstrijders en in het volgende land zijn het oproerkraaiers of opstandelingen.quote:
Goed nieuws.quote:Farrah3m Farrah
General improvement in grocery supplies, more gas stations are opening again(but still shortage), pharmacies also opened #jan25
We kunnen allemaal dezelfde cijfertjes, schrijfsels, docu's etc. onder ogen krijgen maar onze mening vertaalt de samenvatting ervan.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:33 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Hij had er voor gestudeerd, idioot. Hij was trouwens een Arabist, en nee, geen tweede Hans Jansen.
Klopt. Eerste grote studentenprotest in 25 jaar. Nieuws gaat 2 sec. over inhoud, en de rest van de 2 minuten over OPROER en ONRUST en RELLEN.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:34 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Valt op hoor. Ik luister altijd naar dat soort nuances op het nieuws. In het ene land zijn het vrijheidsstrijders en in het volgende land zijn het oproerkraaiers of opstandelingen.
quote:At least three-quarters of Muslims in Egypt and Pakistan say they would favor making each of the following the law in their countries: stoning people who commit adultery, whippings and cutting off of hands for crimes like theft and robbery and the death penalty for those who leave the Muslim religion. Majorities of Muslims in Jordan and Nigeria also favor these harsh punishments.
Om een regering van nationale eenheid te smeden onder leiding van ElBaradei.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:35 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Maar ff hé, waarom zou de jeugd en moslims en christenen samen de straat op gaan, om een moslim regime te krijgen waar ze nog steeds geen vrijheden hebben en net zo hard onderdrukt worden.
quote:Op maandag 31 januari 2011 18:35 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Maar ff hé, waarom zou de jeugd en moslims en christenen samen de straat op gaan, om een moslim regime te krijgen waar ze nog steeds geen vrijheden hebben en net zo hard onderdrukt worden.
Inderdaad. Moslims genezen we later wel met goed onderwijsquote:Op maandag 31 januari 2011 18:36 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
![]()
Meeste mensen willen dat ook niet. En zelfs de moslimbroederschap schijnt wel iets in democratie te zien. Ze schijnen de laatste jaren meer doorgekregen te hebben dat andere vormen niet zo goed werken.
zit er dik in indd. juist de manier waarop bepaalde onderzoeken worden gedaan laat zien dat het onmogelijk een waarheidsgetrouw beeld naar voren kan brengen , maar ik zal niet te ver off topic gaan ...quote:Op maandag 31 januari 2011 18:34 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Als je zo'n mongool zo'n peiling hier zou laten houden, zou je ook als uitslag krijgen dat iets van 80% van de Nederlanders alle moslims weg wil. Niet echt betrouwbaar.
Tja, Fox news zal ook wel van dat soort cijfers laten zien met zogenaamde "specialisten". als iedereen alles zo snel gelooft kom je ook geen stap verder. Die mensen zijn net zo betrouwbaar als het gemiddelde twitter bericht.quote:
en een vrees omdat het een land is waar een groot aantal moslims wonen... of gewoon realiteit dat het dus fout moet gaan?quote:Op maandag 31 januari 2011 18:33 schreef yvonne het volgende:
[..]
Of gewoon gezond verstand ( verwachting) en dan keer ik terug naar het begin van de reeks waar ik deze vrees allang uitspreek.
Dat had ik ook al wel verwacht. Probeer nog steeds contact te krijgen met een local daar.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:38 schreef Daniel1976 het volgende:
Wat ik al dacht. Heel cairo afgesloten
Ja vind ik ook niet. Als zij dat willen en als ze dat democratisch kiezen dan is het hun goed recht om sharia te hebben.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:37 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
Inderdaad. Moslims genezen we later wel met goed onderwijs
Maar natuurlijk, zodra er uit een onderzoek blijkt dat de Egyptenaren wellicht helemaal niet zo 'tolerant' zijn, dan is dat natuurlijk kul. Ik heb geen reden om aan het onderzoek te twijfelen.quote:Op maandag 31 januari 2011 18:37 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
zit er dik in indd. juist de manier waarop bepaalde onderzoeken worden gedaan laat zien dat het onmogelijk een waarheidsgetrouw beeld naar voren kan brengen , maar ik zal niet te ver off topic gaan ...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |