Indrukwekkende foto's.quote:Op maandag 31 januari 2011 13:01 schreef Muridae het volgende:
Mooie foto's van de afgelopen dagen.
Misschien kunnen er een paar in de OP ?
http://www.foreignpolicy.(...)ay_of_rage?page=full
[ afbeelding ]
ze zeiden 1 februari, dus dinsdag.quote:Op maandag 31 januari 2011 13:03 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Idd, best verwarrend... Is het nou dinsdag of woensdag?
Als je Luxor Egypte bedoelt, probeer dan ook uit te vinden of de MMM op di of wo plaats moet vinden.quote:Op maandag 31 januari 2011 13:04 schreef Daniel1976 het volgende:
Niet veel gemist dus.
Ik ga luxor maar weer eens bellen.
deze bron praat over morgen en is vandaag gepost , dus ik denk dinsdag ....quote:Op maandag 31 januari 2011 13:03 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Idd, best verwarrend... Is het nou dinsdag of woensdag?
Misshien een verspreking, ik heb het niet gehoord.quote:Op maandag 31 januari 2011 13:03 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Idd, best verwarrend... Is het nou dinsdag of woensdag?
Dat is wel wat we tot nu toe hoorde, maar AJ zei net wo... Hun verslaggeving is tot nu toe uitstekend, dus ben ik geneigd hun te geloven.quote:Op maandag 31 januari 2011 13:05 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
ze zeiden 1 februari, dus dinsdag.
Dan houden we alsnog dinsdag aanquote:Op maandag 31 januari 2011 13:06 schreef Carine-C het volgende:
[..]
Misshien een verspreking, ik heb het niet gehoord.
Hier staat toch echt dinsdag, ook als reden genoemd (in tweets) dat het dan exact een week aan de gang is.
maar AJE zei echt wednesday maar klopt het is morgenquote:Op maandag 31 januari 2011 13:05 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
ze zeiden 1 februari, dus dinsdag.
Verslaggever bevestigd nu ook dinsdag.quote:Op maandag 31 januari 2011 13:07 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
maar AJE zei echt wednesday maar klopt het is morgen
ik denk ook verspreking , die zijn ook al lang bezig .. kan gebeuren , al de andere bronnen zeggen dinsdag maar ik hoorde het ze ook zeggen !quote:Op maandag 31 januari 2011 13:06 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Dat is wel wat we tot nu toe hoorde, maar AJ zei net wo... Hun verslaggeving is tot nu toe uitstekend, dus ben ik geneigd hun te geloven.
Dan Nolan gearresteerd?quote:nolanjazeera Dan Nolan
Arrested by military #jan25 #Egypt
dat zat erin gisteren was hij al onder gedoken.quote:
Schandaligquote:Op maandag 31 januari 2011 13:09 schreef Toverheks het volgende:
[..]
dat zat erin gisteren was hij al onder gedoken.
Een politiebusje dat achteruit op betogers inreed.quote:Op maandag 31 januari 2011 12:35 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
die afbeelding kan ik ook niet zien , krijg wat er nu in je bericht bij is gezet te zien ; forbidden blabla
wat stond er op de foto ?
Al-Jazeera doet beroep op internetgemeenschapquote:Op maandag 31 januari 2011 13:09 schreef schommelstoel het volgende:
AMSTERDAM - Nieuwszender Al-Jazeera doet een beroep op de internetgemeenschap om zijn berichtgeving over Egypte uit te breiden nu de autoriteiten zijn kantoor in Caïro hebben gesloten.
Het in Qatar gevestigde netwerk vraagt Egyptenaren om blogberichten, ooggetuigenverslagen en beeldmateriaal over de opstand tegen president Hosni Mubarak in te sturen.
De Egyptische autoriteiten klagen dat de berichtgeving van Al-Jazeera op de hand is van de betogers en tot nog grotere onrust kan leiden.
Volgens de zender is de sluiting van zijn kantoor een poging om open verslaggeving aan banden te leggen. Al-Jazeera zet de verslaggeving uit Egypte voort met vaste camera's en verslagen per telefoon.
Volgens nu.nl
Neem aan dat AJE daar ook nog wel over gaat berichten?quote:Op maandag 31 januari 2011 13:09 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
[..]
volgens http://twitter.com/DutchPaparazzi/egypt-live-coverage wel
aha .. had ik wel willen zien , maar dat zijn net de beelden waarvan ze niet willen dat de rest van wereld het ziet .. of doet ie het ondertussen ( ik net perongeluk heel mn browser dichtgegooid dus moest alles opnieuw in tabs zetten ..)quote:Op maandag 31 januari 2011 13:09 schreef remlof het volgende:
[..]
Een politiebusje dat achteruit op betogers inreed.
Denk het haast niet. Ze willen hun journalisten beschermen & zullen dus niet toegeven dat hij aan hen gelieerd is.quote:Op maandag 31 januari 2011 13:10 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Neem aan dat AJE daar ook nog wel over gaat berichten?
Mja, true...quote:Op maandag 31 januari 2011 13:11 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Denk het haast niet. Ze willen hun journalisten beschermen & zullen dus niet toegeven dat hij aan hen gelieerd is.
gewoon retweeten op twitterquote:Op maandag 31 januari 2011 13:11 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Denk het haast niet. Ze willen hun journalisten beschermen & zullen dus niet toegeven dat hij aan hen gelieerd is.
Ook bevestigt in de ticker van AJ zelfquote:Op maandag 31 januari 2011 13:12 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
Jan25voices Aljaz Arabic: NOW 5 journalists from ALJ English arrested by military in Cairo - ALJ #English #Aljazeera #Jan25
half a minute ago via web
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |