Oei dat schiet niet echt opquote:Op dinsdag 1 februari 2011 20:33 schreef BettyWeter het volgende:
Blergh, na 3 briljante dagen in het Zillertal ben ik vanmiddag op een domme manier gevallen en heb nu een (kleine?) breuk in mijn hand en zit nu in het gips
Mag niet meer boarden en ook niet autorijden, dus krijg waarschijnlijk een chauffeur ofzo, aangezien mijn vriendin geen rijbewijs heeft. Wat een gekut allemaal.... maarja, probeer er nog maar het beste van te maken!
Als ik een skinny aantrek, lijk ik nog een stuk dunner dan ik al ben. Verder vind ik baggy eigenlijk bij iedereen wel een stuk beter staan. Het hoort gewoon bij het snowboarden imo.quote:Op woensdag 2 februari 2011 10:31 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
't Is wel knap, maar niet echt gracieus ofzo. Ik heb ze ook wel mooier gezien
[..]
Oh feck zeg!![]()
Sterkte!
Wat is er dit jaar aan de hand? Ik ga echt niet volgen in deze trend, hoor. Ik vertik het!
[..]
Ben ook niet zo'n fan van de skinny's. Ik vind het alleen "leuk" als ze als maillot/panty gebruikt worden en er dan een jurkje of rokje op komt. Verder vind ik het echt zo'n stimulering van de anorexiacultuur (sorry, echt!).
Als ik dat ook aantrek met mijn brede heupen, lijk ik net gekke henkie
Wat ik bedoel is dat je ziet dat het vaak gedragen wordt door de toch al te dunne meisjes/vrouwen en dat vind ik dus echt ...brrr!quote:Op woensdag 2 februari 2011 10:40 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat heb ik sowieso met veel van de tricks.
In een wedstrijd gaat het natuurlijk om de moeilijkheidsgraad van een sprong, maar een 360 over een 50m kicker kan er veel vetter uit zien. Zo in slomotion draaien met een goede grab.
[..]
Ik vind het wat ver gaan om het gelijk een stimulering van de anorexiacultuur te noemen, maar ik vind het niet mooi. Dat van dat rokje kan ik wel inkomen. Gelukkig is dan een trend momenteel
Het ziet er inderdaad houterig uit. Ik kwam laatst ook zo'n filmpje tegen op youtube waarbij een hele lange jongen met van die skinny's aan het freestylen was met ski's. Het leek wel een Dalischilderij in motion.quote:Ik vind Skinny's gewoon niet mooi, omdat het er zo houterig uit gaat zien. Ik hoor wel eens jongens zeggen dat je dan beter kunt zien hoe ze de trick doen, maar dat vind ik onzin. Als je een beetje goed kijkt zie je ook dat een trick goed wordt uitgevoerd als het niet skinny is. Daarnaast moeten het ook weer geen broeken zijn die tot op je knieën hangen. Dat is ook weer wat overdreven. Misschien komt het omdat ik ben opgegroeid in de "baggy-era" dat ik het niet mooi vind.
Het is ook een beetje afzetten tegen de standaard. Tegenwoordig heb je de freestyleskiers die voor baggy gaan. Misschien dat de snowboarders zich daarvan willen distangeren en dus skinny's gaan dragen. Ik heb er in ieder geval niets mee...
Ja en maar klagen! Ze hebben het over een sneeuwstorm. Nou, ze zijn daar echt niks gewend. Net als hier in Nederland trouwens... 'extreem weer'. Kom op zeg!quote:Op woensdag 2 februari 2011 12:39 schreef rooneyelst het volgende:
nou in amerika valt er op het moment genoeg
Dan zijn ze blijquote:Op woensdag 2 februari 2011 12:51 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Ja en maar klagen! Ze hebben het over een sneeuwstorm. Nou, ze zijn daar echt niks gewend. Net als hier in Nederland trouwens... 'extreem weer'. Kom op zeg!
Als er in de Alpen of ergens anders een flinke dump voorbij raast, hoor je niemand.
De Oostenrijkers zelf hebben er ook geen problemen mee. Fransen misschien wel want die zeiken over allesquote:
Da's waar.quote:Op woensdag 2 februari 2011 13:40 schreef Komakie het volgende:
[..]
De Oostenrijkers zelf hebben er ook geen problemen mee. Fransen misschien wel want die zeiken over alles
Btw, zo slecht is het niet. Oostenrijk is een aardige dump gevallen vorige week.
Het wordt wel weer warmer trouwens. Daarna komt er weer sneeuw gok ik zo
Dat ventje leert het sneller dan dat ik het deedquote:Op woensdag 2 februari 2011 14:12 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Da's waar.
Frankrijk heb ik ook nooit een leuk vakantieland gevonden. En ik ben echt wel op verschillende plekken geweest. Alleen in de Dordogne kon er nog wel eens wat vriendelijkheid af...
Kijk deze knul nou! Ik ken hem of zijn ouders verder niet hoor, maar ik vind hem wel een kleine held
AnywayzZ.... mijn vakantie gaat misschien niet door... mijn oma ligt namelijk op sterven en het tehuis waar ze ligt blijft haar maar voedsel en drinken toedienen terwijl ze het eigenlijk al heeft opgegeven. Begrijp me niet verkeerd: mijn oma gaat uiteraard voor! Ik ben gewoon boos op het verzorgingstehuis waar de organisatie toch al naadje is. Ik kan nog wel een verhaal vertellen waar je haren van overeind gaan staan, maar dan ga ik wel heel erg offtopic.
Kortom: kutzooi
Hup! Over de schans, even vallen en meteen weer verder. That's the spirit!quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:28 schreef Blackviper het volgende:
[..]
Dat ventje leert het sneller dan dat ik het deed
Vertel mij wat over de zorg.quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:12 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Da's waar.
Frankrijk heb ik ook nooit een leuk vakantieland gevonden. En ik ben echt wel op verschillende plekken geweest. Alleen in de Dordogne kon er nog wel eens wat vriendelijkheid af...
Kijk deze knul nou! Ik ken hem of zijn ouders verder niet hoor, maar ik vind hem wel een kleine held
AnywayzZ.... mijn vakantie gaat misschien niet door... mijn oma ligt namelijk op sterven en het tehuis waar ze ligt blijft haar maar voedsel en drinken toedienen terwijl ze het eigenlijk al heeft opgegeven. Begrijp me niet verkeerd: mijn oma gaat uiteraard voor! Ik ben gewoon boos op het verzorgingstehuis waar de organisatie toch al naadje is. Ik kan nog wel een verhaal vertellen waar je haren van overeind gaan staan, maar dan ga ik wel heel erg offtopic.
Kortom: kutzooi
En wat dacht je an Niseko, Japan? 3 meter de afgelopen 120 uur.quote:Op woensdag 2 februari 2011 12:39 schreef rooneyelst het volgende:
nou in amerika valt er op het moment genoeg
Nou inderdaad! Wanneer ik bij mijn oma ben kijk ik wel eens rond wat ze nou eigenlijk doen. Daarbij zie ik altijd twee dingen:quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:53 schreef Komakie het volgende:
[..]
Vertel mij wat over de zorg.
Mijn vriendin werkt er ook in en als je ziet hoe dat in zijn werk gaat. Ze zeuren wel dat er te weinig mensen zijn, maar mijn vriendin heeft hiervoor in de horeca gewerkt en die vind dat ze geen hol uitvoeren.
Ze zijn overgens verplicht om haar in leven proberen te houden...
Anyway, in het kader van de vakantie... Als het op die manier gaat hoop ik altijd maar dat het niet te lang duurt. Ik heb het ook bij mijn oma gehad en als ze dan opgegeven is kan het maar beter zo snel mogelijk afgelopen zijn. Voor oma zelf en voor je vakantie.
Btw, kun je niet gewoon gaan en mocht het mis gaan alsnog terug komen? Of ben ik nu naief?
En nog even voor de duidelijkheid, dat kind is echt een held
quote:Op woensdag 2 februari 2011 16:05 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
En wat dacht je an Niseko, Japan? 3 meter de afgelopen 120 uur.
Niceynicequote:Op woensdag 2 februari 2011 16:05 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
En wat dacht je an Niseko, Japan? 3 meter de afgelopen 120 uur.
Ligt er ook een beetje aan met welke maatschappij je gaat denk ik, als ik zo snel even opzoek kan ik voor 600-700 euro in Osaka zitten (vanaf Dusseldorf, Emirates) en dan een binnenlandse vlucht naar Sapporo (wat ik snel kan vinden ~100 euro enkeltje is het goedkoopst).quote:Op woensdag 2 februari 2011 17:44 schreef Wild_Snake het volgende:
[..]
![]()
Is het enige wat ik erover kan zeggen. Behalve dan misschien dat vliegtickets naar Japan zo duur zijn,....
Dit soort tafarelen komen ook zo nu en dan voor in Alpenlanden. Heb een keer overnight sneeuwval gehad van bijna een meter in St. Anton am Arlberg. Echt te gek was dat. Alleen moet je de volgende dag dan niet de piste op gaan, maar lekker off-piste blijven. Buckels van meer dan een meter hoorquote:Op woensdag 2 februari 2011 18:41 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Ligt er ook een beetje aan met welke maatschappij je gaat denk ik, als ik zo snel even opzoek kan ik voor 600-700 euro in Osaka zitten (vanaf Dusseldorf, Emirates) en dan een binnenlandse vlucht naar Sapporo (wat ik snel kan vinden ~100 euro enkeltje is het goedkoopst).
Valt me nog alles mee eigenlijk.. Maar misschien dat ik wat over het hoofd zie.
Maar wat een beelden, lijkt me best bizar als er op je busje gewoon een dikke pak sneeuw ligt (where's my car)
Ik had in Duitsland een keer een buckelpiste.... Ik was toen een jaar of tien en was onvoorbereid zeg maar... Mijn neefje had de verkeerde afslag, wij er trouw achteraan natuurlijk en toen een zwarte vol met buckels.....quote:Op woensdag 2 februari 2011 18:46 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
[..]
Dit soort tafarelen komen ook zo nu en dan voor in Alpenlanden. Heb een keer overnight sneeuwval gehad van bijna een meter in St. Anton am Arlberg. Echt te gek was dat. Alleen moet je de volgende dag dan niet de piste op gaan, maar lekker off-piste blijven. Buckels van meer dan een meter hoor
We gaan het zien.quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:37 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Ik had in Duitsland een keer een buckelpiste.... Ik was toen een jaar of tien en was onvoorbereid zeg maar... Mijn neefje had de verkeerde afslag, wij er trouw achteraan natuurlijk en toen een zwarte vol met buckels.....
Ha, ik zie dat de temperaturen vlak voor wij (misschien) gaan weer gaan dalen. 'k Hoop dat je kristallen bol werkt, Komakie
Pfff.... wat een baalweek!quote:Op donderdag 3 februari 2011 09:55 schreef BettyWeter het volgende:
Jezus wat is het kut om naast de berg te zitten en niet te kunnen / mogen boarden zeg. Ik verveel me nu alNouja, vanmiddag gaan ze nieuw gips zetten aangezien het nu 'half' gips was ivm de zwelling. Die zwelling is volgens mij een stuk minder, want ik kan alweer veel meer met die hand. Als het verzekeringstechnisch geen probleem zou zijn en ik kon een handschoen aan was ik net zo lief gaan boarden
![]()
Vandaag wordt er trouwens een chauffeur ingevlogen door de ANWB, die overnacht dan hier in Mayrhofen en dan rijdt hij ons morgen naar huis. Hij mag alleen niet langer dan 8 uur rijden op een dag, dus we zullen nog wel ergens moeten overnachten....
Ik had me deze vakantie toch anders voorgesteld
Zoiets zat ik ook al te denken.quote:Op donderdag 3 februari 2011 15:42 schreef rooneyelst het volgende:
dan heb je het er waarschijnlijk "uit gelopen" normaal als iets pijn doet durf je niet verder te gaan ivm de pijn maar door de pijnstiller/alcohol heb je het niet door..en heeeel af en toe zorgt dat ervoor dat je er de dag erna geen of minder pijn hebt..
geluk bij een ongeluk dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |