quote:
Op donderdag 17 februari 2011 15:57 schreef loecje het volgende:leuk he inrichten

combimagnetron ga ik op een (nog te bouwen) constructie in die rare loze hoek bij de keuken zetten.
mn broertje gaat iets voor me in elkaar knutselen met poten en een blad zodat het even hoog is als het keukenblad.
Ik wou nog kijken of ik in die loze hoek op het aanrecht zo'n soort van stellingkast ofzo kan zetten waar ik dan nog wat potjes en pannetjes kwijt kan, en daarvoor misschien een kookstelletje. Ik dacht eerst dan zet ik daar een wat hogere koelkast neer, maar dat kan natuurlijk niet omdat er wel een aanrecht zit

quote:
Op donderdag 17 februari 2011 15:58 schreef Erwindeen het volgende:Hahahaha, echt mooi om iedereen zo te zien denken over de inrichting etc. Ik ben niets anders hoor, heb zelfs al een enorme stapel dozen/spullen klaar staan om verhuisd te worden, haha.
Sieglinde, mag ik vragen waar je precies woont? Wel heel toevallig, woon namelijk zelf ook in de schilderswijk en heb ook een aquarium. Denk alleen wel ietsjes groter (en duurder, haha). Heb één van een meter lang met zoutwater, dus echt een tropisch zeeaquarium. Mochten jullie verhuisd zijn, ben je zeker een keer welkom keertje te kijken hoe mijn Nemo's door hun annemoon zwemmen:)
Ik woon vlak bij dat Alfa College dat daar bij het Hoendiep zit.
Zoutwateraquaria vind ik echt de mooiste aquaria die er zijn!

Met van dat koraal enzo, echt prachtig! Kom graag een keer kijken haha

.
Mijn aquarium is maar 60 cm breed, ik denk dat die misschien wel leuk kan staan bij de keuken, zegmaar aan de andere kant van het muurtje waar de wc naast zit