Hm, mocht er interesse zijn kan ik gaan proberen de maps samen te voegen. Maar dan komt er wel weer een downtime. Of het de moeite waard is weet ik ook niet, de map wordt echt heel grootquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:29 schreef Dyll het volgende:
[..]
Maar is dat huis wat ik een paar weken terug had gebouw weg?
Sup dan?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:49 schreef Eclaire84 het volgende:
Jezus wat een gedoe. Die Berend verpest het echt voor zichzelf. Drollenhoofd.
Dit dus, De server was leuk voor zo lang het duurde. Met leuke mensen die daar waren enzovoort.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 23:49 schreef SosuaCafe het volgende:
Nog wel bedankt voor de fijne tijd op je server. En tot snel op de nieuwe.
IP: 213.163.68.135:25565quote:Op zaterdag 29 januari 2011 09:37 schreef CantFazeMe het volgende:
Berend kun jij mij alvast de IP PMen van de server? PP heeft m'n geld nog niet.
Is geïmporteerd, niet gemaakt in MC zelf he.quote:
Kun je dingen importeren dan? Zoal plaatjes?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 13:30 schreef secondewijzer het volgende:
[..]
Is geïmporteerd, niet gemaakt in MC zelf he.
Zielepootquote:Op zaterdag 29 januari 2011 16:39 schreef HeavensAxe het volgende:
ban, voor de liefhebber: /warp tempel
Hahahaha. Leuk, man.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 16:39 schreef HeavensAxe het volgende:
ban, voor de liefhebber: /warp tempel
Blijft deze map wel langer dan een week of kunnen we net zo goed niks bouwen? Geen zin om wat neer te zetten als het de volgende week weer weg is =\quote:Op zaterdag 29 januari 2011 01:12 schreef Berend. het volgende:
We zijn weer online met de nieuwste NTV map
Wees gerust, dit wordt stabielquote:Op zaterdag 29 januari 2011 17:20 schreef Gorefieldt het volgende:
[..]
Blijft deze map wel langer dan een week of kunnen we net zo goed niks bouwen? Geen zin om wat neer te zetten als het de volgende week weer weg is =\
.. of de volgende dag zoals het gisteren was.
Nah ik denk dat we toch alleen met weggeef shopje doen en voor grootte projecten kan je wel wat aanvragen. Binnenkort komt het automatische weggeef shopje weerquote:Op zondag 30 januari 2011 01:53 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik wil trouwens graag weten wat je policy voor gratis producten is. Heeft het zin om zelf dingen te doen en verkopen of kan iedereen gewoon aan je kop zeuren?
Qua gameplay, niet heel.quote:Op zondag 30 januari 2011 02:55 schreef Doublepain het volgende:
Heb het al een tijdje niet gespeeld, veel veranderd?
Je kunt ook gewoon meteen rechtstreeks met paypal betalen zonder eerst over te maken. Dan duurt het alleen even voor het van je bank af is, maar je hebt wel al betaald.quote:Op zondag 30 januari 2011 16:41 schreef NietTeVolgen het volgende:
4 tot 6 dagen duurt het om geld te sturen van je bankrekening naar je paypal.
Aan elkaar koppelen duurt nog langer omdat daar nog een proces van stortingen aan vast zit.
Maak paypal, stort 15,-, wacht paar dagen en koop minecraft. it cant be that hard.
Of fix een creditcard
Notch heeft dit soort betalingen een tijdje terug uitgeschakeld ivm veel fraude, of hij moet het nu opeens weer aangezet hebben.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:10 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
[..]
Je kunt ook gewoon meteen rechtstreeks met paypal betalen zonder eerst over te maken. Dan duurt het alleen even voor het van je bank af is, maar je hebt wel al betaald.
Ik heb er een week terug nog gewoon een gift-code mee kunnen kopen..quote:Op zondag 30 januari 2011 17:17 schreef NietTeVolgen het volgende:
[..]
Notch heeft dit soort betalingen een tijdje terug uitgeschakeld ivm veel fraude, of hij moet het nu opeens weer aangezet hebben.
Hoe gaat dit in z'n werk dan? Want i'm dying to play this game! hahaquote:Op zondag 30 januari 2011 17:19 schreef Eierbal het volgende:
[..]
Ik heb er een week terug nog gewoon een gift-code mee kunnen kopen..
Dan moet je wel een CC koppelen als het goed is, als backupquote:Op zondag 30 januari 2011 17:10 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
[..]
Je kunt ook gewoon meteen rechtstreeks met paypal betalen zonder eerst over te maken. Dan duurt het alleen even voor het van je bank af is, maar je hebt wel al betaald.
Maar als je net Paypal gemaakt hebt en gekoppeld hebt aan je bank, dan duurt het een paar dagen voor hij geactiveerd is.
Zodra je bankrekening gekoppeld is met PP, kun je gewoon betalen (via de MC-site) door in te loggen in PP en te 'betalen'.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:36 schreef ko_On het volgende:
[..]
Hoe gaat dit in z'n werk dan? Want i'm dying to play this game! haha
Nop, hier nietquote:Op zondag 30 januari 2011 22:23 schreef Eierbal het volgende:
Berendserver plat ?Krijg steeds een too-long-to-login bericht.
Ik moet je eerst nog toevoegen aan de whitelist. Alleen ben ik nu niet op de juiste computer. Stuur me maar een PM.met je usernamequote:Op maandag 31 januari 2011 02:00 schreef ko_On het volgende:
Eindelijk heb ik ook Minecraft.
Geniaal!
Ben alleen wel nieuwsgierig naar de Multiplayer. Iemand een goed server IP of wie moet ik daarvoor PM'en?
Dat was wel een mooie mapquote:Op zondag 30 januari 2011 17:02 schreef HeavensAxe het volgende:
Berend kun je die allereerste map van je server uploaden? met Ares enzo?
Heb je gePMedquote:Op maandag 31 januari 2011 07:14 schreef Berend. het volgende:
[..]
Ik moet je eerst nog toevoegen aan de whitelist. Alleen ben ik nu niet op de juiste computer. Stuur me maar een PM.met je username
Veel plezier btw
Wat een tuft spel.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 06:13 schreef Ugjerke het volgende:
Jullie Cubeland al gezien?
[ afbeelding ]
Hahahahaha, was te verwachten dat iemand het idee van minecraft zou jatten maar dit is gewoon een 1 op 1 copy met andere textures.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 06:13 schreef Ugjerke het volgende:
Jullie Cubeland al gezien?
[ afbeelding ]
Ik ben benieuwd wanneer je een Cubeland texturepack voor Minecraft kan downloaden.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:04 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Hahahahaha, was te verwachten dat iemand het idee van minecraft zou jatten maar dit is gewoon een 1 op 1 copy met andere textures.![]()
![]()
En dan gaat 'ie naar Canada om business opportunities te exploren. Kom je daar bij een gamebons: "Hoe kwam je op 't idee?" - "Ja, eh, gejat van Minecraft."
![]()
![]()
Edit: Het zijn nog Nederlanders ook die het gejat hebben.Krijgen we wel een lekkere naam van zo.
Volgens mij heb ik deze texturepack zelfs wel eens gezien in minecraft.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:33 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wanneer je een Cubeland texturepack voor Minecraft kan downloaden.
Die niet meer ontwikkeld werd, en competitief was.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:03 schreef SuperHarregarre het volgende:
Nja, Minecraft is ook een kloon van een ander spel.
dat van notch was... nadat hij het opnieuw onder de naam minecraft verder is gaan ontwikkelenquote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:03 schreef SuperHarregarre het volgende:
Nja, Minecraft is ook een kloon van een ander spel.
Dat notch leuk vond maar het ontwikkelen werd gestopt en startte notch zijn eigen.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:44 schreef krisjanovich het volgende:
[..]
dat van notch was... nadat hij het opnieuw onder de naam minecraft verder is gaan ontwikkelen
Dat heb ik eens geprobeerd toen MC eruit lag, echt ruk.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 10:03 schreef SuperHarregarre het volgende:
Nja, Minecraft is ook een kloon van een ander spel.
Dat lijkt me ook wel leuk, maar ik denk niet dat het ooit wat gaat worden eigenlijkquote:Op dinsdag 1 februari 2011 12:29 schreef koffiegast het volgende:
Als ze nou es vette shit toevoegen... wat niet eens zo moeilijk hoef te zijn... zoals portals, of ingewikkeldere physics, of meer andere AI, of het mogelijk maken om iets tot leven te brengen (in gmod kan het ook). Het zou mij vet lijken als je strax group vs group hebt, waarbij beide teams hun eigen beschutting/leger/stuff maakt om elkaar te bevechten.
Ik denk dat ze meer bezig zijn met het spel stabieler maken. Maar laatst was er gelukkig al wel een patch waar een hoop nieuwe dingen in zaten dus hopelijk is dat een goed teken. Ook komen er nieuwe game modes aan. Niet wat jij noemt, groep vs groep, maar dat kan je natuurlijk nu ook al doen. Zelf ook al potjes CTF gespeeld.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 12:29 schreef koffiegast het volgende:
Als ze nou es vette shit toevoegen... wat niet eens zo moeilijk hoef te zijn... zoals portals, of ingewikkeldere physics, of meer andere AI, of het mogelijk maken om iets tot leven te brengen (in gmod kan het ook). Het zou mij vet lijken als je strax group vs group hebt, waarbij beide teams hun eigen beschutting/leger/stuff maakt om elkaar te bevechten.
- Probeer een 128x128 texturepack.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 14:21 schreef SuperHarregarre het volgende:
Hoogste prioriteiten zouden moeten zijn:
- Betere performance, het spel is zo lelijk als dikke stront op een schilderij van Rembrandt maar volgens mij rendert het spel steeds alles tegelijk. Waarom geen manier gebruiken om dingen die je niet ziet niet te renderen?
- Chunk error-problemen oplossen
- Juist laten werken van online functionaliteit (incl. mobs etc. zonder lag)
@11:20 GENIAAL!!! Links zu drei vierquote:Op dinsdag 1 februari 2011 09:47 schreef Ugjerke het volgende:
En dan is er natuurlijk nog Manic Digger!
Speciaal in het Duits voor extra foutheid.
leuk filmpje jaquote:Op dinsdag 1 februari 2011 19:22 schreef Balista het volgende:
[..]
@11:20 GENIAAL!!! Links zu drei vierecht geweldig
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |