Dit.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:31 schreef BeSimple het volgende:
Tja in Zuid-Europa denken ze temindste wel chill, 55 ftw
Alleen jammer dat daar landen failliet gaan marjaquote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:31 schreef BeSimple het volgende:
Tja in Zuid-Europa denken ze temindste wel chill, 55 ftw
Tja, daar betalen wij dan weer extra voor met de Euro.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:31 schreef BeSimple het volgende:
Tja in Zuid-Europa denken ze temindste wel chill, 55 ftw
Dat jij dat doet in je vrije tijd betekend niet dat iedereen zo'n saaie huismus is.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:31 schreef DeRakker. het volgende:
Leuk toch?
Heledag thuis zitten.. nee daar word je blij van, kan je net zo goed dood gaan
quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:27 schreef polderturk het volgende:
Ze willen de pensioenleeftijd naar 71 verhogen. Werkelijk te belachelijk voor woorden. Waar gaan we naar toe? We zijn verworden tot loonslaven.
Weet je wel wat je zegt? Niet werken=niet leven?quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:31 schreef DeRakker. het volgende:
Leuk toch?
Heledag thuis zitten.. nee daar word je blij van, kan je net zo goed dood gaan
Onzin natuurlijk.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:31 schreef DeRakker. het volgende:
Leuk toch?
Heledag thuis zitten.. nee daar word je blij van, kan je net zo goed dood gaan
Door de consumptie groeit de economie anders ook hoor.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 19:03 schreef dandybleu het volgende:
iedereen begint te klagen maar de vergrijzing is heel duur..... en ook alle gezonde opaas willen ook nog eens een flatscreen thuis hebben en goed eten en zelfstandig wonen ( in luxe ) en het liefst ook nog eens op vakantie......
ha ja daar ben ik het niet echt mee eens en wat ook nog eens is...: de vergrijzing is ook nog eens negatief voor het woningaanbod.....quote:Op dinsdag 25 januari 2011 19:07 schreef Helena1989 het volgende:
[..]
Door de consumptie van bejaarden groeit de economie anders ook hoor.
wat een onzin zeg. de pvv is juist tegen de verhoging van de pensioenleeftijd. er zitten eerder teveel linkse partijen die hun dure sinterklaashobbies moeten blijven bekostingen coûte que coûte.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 18:30 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Bereid je er maar op voor. Ook in Denemarken zit een gedoogregering die gesteund wordt door een PVV-a-like partij.
Het ergste is nog dat Lord_Veter/Wile_E_Coyote dom overkomt, zonder het zelf door te hebben.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 19:09 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
wat een onzin zeg. de pvv is juist tegen de verhoging van de pensioenleeftijd. er zitten eerder teveel linkse partijen die hun dure sinterklaashobbies moeten blijven bekostingen coûte que coûte.
jouw opmerking raakt echt kant nog wal. of probeerde je expres dom over te komen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |