quote:
Willem II'ers onthutst over beslissingen Wiedemeijer
EINDHOVEN - In de allerlaatste seconde van de extra tijd met negen tegen elf spelers verliezen van de koploper is bijzonder zuur. Het overkwam Willem II zaterdagavond in de uitwedstrijd bij PSV (2-1).
Er was woede over de beslissingen van scheidsrechter Wiedemeijer, die eerst Denis Halilovic met twee keer geel en vervolgens Veli Lampi met direct rood wegstuurde. Beide veldverwijzingen werden betwist in het Tilburgse kamp, maar vooral de willekeur van Wiedemeijer was onderwerp van gesprek.
Vergelijkbare overtredingen van PSV'ers werden zonder kaart afgedaan door Wiedemeijer, die Willem II eerder dit seizoen in Utrecht ook al benadeelde. Toen sloeg FC Utrecht-speler Dries Mertens in de beginfase van de wedstrijd voor het oog van Wiedemeijer Veli Lampi tegen z'n hoofd. De arbiter deed alsof hij het niet gezien had. Pas enkele dagen later werd Mertens op basis van tv-beelden enkele wedstrijden geschorst. Daar had Willem II, dat met 3-0 verloor in Utrecht, uiteraard niets aan.
"Schrijf maar op dat het belachelijk is wat hier gebeurd is", foeterde Denis Halilovic na afloop van de wedstrijd tegen PSV in de catacomben. En de nieuwe Tsjechische spits David Strikhava, die in de tweede helft een invalbeurt kreeg, kon nauwelijks uit z'n woorden komen. "Zoiets heb ik nog nooit meegemaakt", stamelde hij.
Aanvoerder Arjan Swinkels had direct na afloop van het duel voor de tv-camera's al gezegd zich genaaid te voelen. Trainer Gert Heerkes hield zich zoals gebruikelijk in. "Ik moet er echt niks over zeggen", doelde hij op Wiedemeijer. "Aan onze kant gebeurden er makkelijke dingen", verwees hij naar de kaarten die de arbiter trok. "En aan de andere kant niks."
Afgezien van het resultaat stelde Heerkes een 'supergevoel' te hebben overgehouden aan de prestatie van zijn ploeg. "Hier halen we zelfvertrouwen uit."
Diep triest dat een scheidsrechter zo fluit.
You don't have to be CRAZY to be my friend............. But it sure helps!
Op donderdag 8 december 2011 10:27 schreef MaleDuck het volgende: Ja, je bent een steunpilaar van GRTD :Y
Ik word altijd dronken van 1 biertje...meestal het 16eIk luister NL-Talig