Los van kroegfiets alleen is hij ook gewoon prima om mee naar college te fietsen zonder dat je je het lazarus zou moeten trappen op een verrotte fiets.quote:Op woensdag 26 januari 2011 11:53 schreef MoneyTalks het volgende:
Ik denk dat 75 euro wat teveel is voor je doelgroep, daarbij komt dat een mountainbike nou niet bepaald een ideale 'kroegfiets' is.
Sterker nog, ik ken zelfs het figuur die dat iedere keer doet (vooral te vinden op de Neude en janskerkhof) maar de kans dat zo'n ding wordt teruggejat is natuurlijk groter. Of je hebt een keer pech dat het een gestolen fiets met serienr blijkt te zijn. Ik zou er iig voorzichtig mee zijn.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 09:29 schreef alfetticonfetti het volgende:
er wordt mij bijna iedere dag wel een fiets voor onder de 5 euro aangeboden in utrechtook prima kroegfietsen
Voor 15 euro kun je er bij de fietsenboer een rekje achterop laten zetten.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 10:31 schreef skittelman het volgende:
verkoopboost:
http://gratisfietslicht.nl/
jammer dat ik mn vriendinnetje niet achterop kan nemen (achter op de fiets bedoel ik dus)
Ja, voor 65 euro, gratis fiets bij aankoopquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |