quote:
Ja, net nadat ze het haar broer heeft verteldquote:Op zondag 23 januari 2011 13:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Wat is er nú weer aan de hand? Of gaat het over Uit de kast?
Oh ja ik was in de war met die dingen.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:00 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Heb je me ooit betrapt op huilen omdat het slecht met me ging?
Hooguit zeuren miepen mokken klagen en depressief zaniken!
Maar huilen?
*bitchslap* Get your facts straight!quote:Op zondag 23 januari 2011 14:02 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Oh ja ik was in de war met die dingen.
quote:
Kliekjesfilmdagquote:Op zondag 23 januari 2011 14:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
*bitchslap* Get your facts straight!
I know you can at least perform ONE thing straight!
Oooow Erik! Ik was vergeten..... ik had Yo, tambien gedownload voor de moviemarathon
Nou ja, voor de volgende dan wellicht. Of ik doe een voorscreening
En ik wil een keer een soort kliekjesdag doen denk ik.
Heb zo her en der nog best wel wat films in de kast staan die ik nog nooit gezien heb maar waar ik niet echt aan toe kom of "geen zin in heb op dat moment".
quote:
Dat was geen rennen, dat was goed doorlopenquote:Op zondag 23 januari 2011 15:25 schreef TheaterMaMa het volgende:
![]()
ik merk wel dat dit zwaar is voor mij, zo'n lange nacht doorhangen
ben kapot.
We hebben alsnog moeten rennen voor de laatste trein ik zat er compleet door heen
quote:Overigens Ang3l, ik ben wel goed bezig zag vanmorgen dat ik al wel 8 kg kwijt ben sinds lowlands...
Goedemiddag iejoorquote:
Haiiiquote:
was een leuk feestje he, heb je je jas nog gevonden?quote:
Jas niet gevonden maar zat niets van waarde in. Hoop nog dat dronken vriend(in) m meenamquote:Op zondag 23 januari 2011 15:46 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
was een leuk feestje he, heb je je jas nog gevonden?
Ik heb Bas gisteren uitgenodigt om samen met jou eens te komen eten, ik zag dat Karoline ook graag mee komt
Ik denk dat ie de nieuwe soap wordtquote:
Wat schrijft ie dan?quote:Op zondag 23 januari 2011 18:12 schreef welkominspace het volgende:
omg,, krijg net een fuckinng hartaanval
zie net dat ik een antwoord heb op m'n dramaqueen mailtje naar m'n ex
geen idee wat ik terug moet schrijven![]()
Great_Depression is wel een leuke nick.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:10 schreef Tha_Erik het volgende:
Het is een Great Depression Records-avond.
ja groter geheel, en er moet ook nog tekst bij komen. Mijn eerste echte afgeronde stripverhaaltje, met een begin een midden en een eind.quote:Op zondag 23 januari 2011 21:46 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik neem aan dat ze deel zijn van een groter geheel, want ik snap ze niet.
ik ook, ik heb de eerste 10 paginas geschetst, ik heb het hele verhaal op papier staan, maar nog geen van de personages heeft een naam.quote:Op zondag 23 januari 2011 21:49 schreef Tha_Erik het volgende:
Namen verzinnen. Dat vind ik zo moeilijk.
Maar goed dat je niet naar Love and other drugs bent gegaan danquote:Op zondag 23 januari 2011 20:10 schreef Tha_Erik het volgende:
Het is een Great Depression Records-avond.
Mooie filmquote:Op zondag 23 januari 2011 23:12 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Maar goed dat je niet naar Love and other drugs bent gegaan dan
Vond je?quote:
En weer wakker en wat opgeknaptquote:Op zondag 23 januari 2011 18:51 schreef TheaterMaMa het volgende:
Ik was niet dronken, niet eens aangeschoten volgens mij maar ik heb een kater zoals ik al in geen jaren gehad heb.
Duik maar weer mijn bed in.
Toch telleurgesteld?quote:Op zondag 23 januari 2011 23:12 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Maar goed dat je niet naar Love and other drugs bent gegaan dan
Ja vond ik wel. Hij vliegt de hele tijd van komedie naar drama en dat maakt hem heel onevenwichtig. Het kan best samen in 1 film, maar dit voelde echt als om en om iedere 10 minuten. Plus de komedie-kant was af en to erg flauw met die Jack Black kloon van een broertje van hem. Ik vind Anne leuk om naar te kijken, de billen van Jake waren ook niet verkeerd.... maar ik vond de film niet zo. Niet überslecht, maar... nee.... niet zo.quote:
En dan te bedenken dat ik 2 van die avonden achter elkaar hadquote:Op zondag 23 januari 2011 23:44 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
En weer wakker en wat opgeknapt
Ja ik vond em op zich wel goed in elkaar zitten. Oke z'n broertje was een beetje sneu en had niet zo specifiek gehoeven van mij. Maar Anne die haar ziekte donders goed weet te spelen vond ik behoorlijk indrukwekkend!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |