Dus je kunt hem nog een keer gooien?quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:08 schreef Ripley het volgende:
Vanmorgen voor het eerst sinds 2 dagen weer een broodje gegeten, maar die boomerangde
Ach, een huis kopen doe je op gevoel. Daarom heb je ook een eisenpakket. Dat klopt eerst en dan ga je op je gevoel af. Heb geen haast.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:01 schreef Cue_ het volgende:
Dan maar eerst verder kijken. Wel jammer dat je ego zo groot is dan .
Die studenten zullen er nog wel lange tijd inzitten en de vraag is ook of je wel naast studenten wil zitten ivm overlast.
'Nee idd, je zit nu op een goede plek met een goed appartement.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:09 schreef Kreator het volgende:
Ach, een huis kopen doe je op gevoel. Daarom heb je ook een eisenpakket. Dat klopt eerst en dan ga je op je gevoel af. Heb geen haast.
Het is echt overal hetzelfde hequote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:15 schreef Tally het volgende:
Die belgenEcht
Of we een gedeelte maken waar iedereen bij kan en bestanden kan delen.
Men maakt daar zelf sub mappen aan, en dan klagen dat iedereen er bij kan
Idd, zodra "collega's" iets zien mbt computers stoppen ze acuut met denkenquote:
Australisch broodje? Nooit gehad.quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:08 schreef Ripley het volgende:
Vanmorgen voor het eerst sinds 2 dagen weer een broodje gegeten, maar die boomerangde
Hier in de vergaderzaal.. "ik krijg geen beeld van mijn laptop op de tv"quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:19 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, zodra "collega's" iets zien mbt computers stoppen ze acuut met denken.
Oeh dat is minder. Voedselvergiftiging was het toch?quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:08 schreef Ripley het volgende:
Vanmorgen voor het eerst sinds 2 dagen weer een broodje gegeten, maar die boomerangde
Doen we dan ook graagquote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:23 schreef cafpow het volgende:
[..]
o, dat is een heel breed en uitgebreid tema waar je het echt uren over zou kunnen hebben
Sneeuw?quote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:22 schreef missbehavin het volgende:
Nee he, is die winter nog niet voorbij, het sneeuwt verdomme gewoon weer hier! Ben er wel klaar mee nu.
ik merk het, krijg weer reacties op de bandjesquote:Op vrijdag 21 januari 2011 11:22 schreef missbehavin het volgende:
Nee he, is die winter nog niet voorbij, het sneeuwt verdomme gewoon weer hier! Ben er wel klaar mee nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |