Daar is je antwoord.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:17 schreef Van_Poppel het volgende:
Ik vraag me af of ze onder de 1:09:00 gaan rijden...
Ja dusquote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:17 schreef Van_Poppel het volgende:
Ik vraag me af of ze onder de 1:09:00 gaan rijden...
Inderdaad, 0.3 langzamer dan Groothuis, maar wel 0.2 sneller in de slotronde.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:39 schreef marcodej het volgende:
Mooi.
Eerste volle ronde van Davis vond ik matig.
Na de finish van Davis was de reactie van het publiek wel geweldig.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:40 schreef marcodej het volgende:
Ligt het aan mij of is de sfeer een beetje matig in de hal?
Zo moet je ook naar Herberts commentaar luisteren; bij alles wat hij zegt uitgaan van het tegenovergestelde. Dan is het nog best informatief.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:43 schreef wimderon het volgende:
Herbert, wat ben je toch ook een kneus. Hij heeft zo ongeveer alle onderdelen van de race van Davis als slecht/minder goed bestempeld, behalve datgene wat daadwerkelijk slecht was
Dat heb je ook in de Tour...als Herbie een naam bij een wielrenner noemt, dan weet je zeker dat het die wielrenner niet isquote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zo moet je ook naar Herberts commentaar luisteren; bij alles wat hij zegt uitgaan van het tegenovergestelde. Dan is het nog best informatief.
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 17:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zo moet je ook naar Herberts commentaar luisteren; bij alles wat hij zegt uitgaan van het tegenovergestelde. Dan is het nog best informatief.
Dat is het WK-sprint altijd. Schitterend om te volgen. Maar slecht voor je hart.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |