quote:http://sites.bnn.nl/page/iqtest
Het is weer zo ver! In de elfde editie van De Nationale IQ Test kun jij testen wat de kwaliteit van jouw hersenpan is. Is jouw score hoger dan vorig jaar of hebben alle drank en drugs toch echt wat hersencellen gekost? Natuurlijk hebben we publieksgroepen die de strijd met elkaar aan gaan in de studio. Patrick en Valerio praten jou en de BN'ers door de test heen. Ben je er klaar voor? Iedereen kan voor de buis meespelen. Bijvoorbeeld live voor via iPad of smartphone. Dus zorg dat je klaar zit.
IQ Test 2011, woensdag 19 januari om 20.30 uur bij BNN op 1.
Gewoon 15 punten of 13,05% van je score afhalen.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 12:18 schreef Jovatov het volgende:
Is het weer zover?
Scoor elk jaar hoogbegaafd, net als de rest van FOK!
Sowieso is de test een farce, de gemiddelde score die in het programma wordt gehaald ligt meestal rond de 115, terwijl dat natuurlijk 100 zou moeten zijn.
Dat dat 100 zou moeten zijn weet ik zo net nog niet.. lager opgeleide/'dommere' mensen voelen zich wellicht iets minder gemotiveerd om vrijwillig mee te doen aan een IQ-test.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 12:18 schreef Jovatov het volgende:
Sowieso is de test een farce, de gemiddelde score die in het programma wordt gehaald ligt meestal rond de 115, terwijl dat natuurlijk 100 zou moeten zijn.
Jeps.quote:Op woensdag 19 januari 2011 20:27 schreef Apostrof het volgende:
Ik zie nu al zo'n vreselijke twitterbalk bij de promo onderin beeld
Duidelijk ja, luisteren kan 'ie ook niet.quote:Op woensdag 19 januari 2011 20:37 schreef Apostrof het volgende:
Zo te zien twittert die gast ipv te slapen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |