En dat is dus aan de investeerder om dat risico in te schatten/prijzenquote:Op zondag 30 januari 2011 13:47 schreef arjan1212 het volgende:
kijk als deze jongens met hun bedrijfje een onderdeeltje van abn-amro rabo of ing zouden zijn, dan zou je kunnen investeren. het risico is toch veel te groot, als die plannen mislukken wat bijna gebeurde dan ga je hoppa - 100% of je heb een waardeloos stukje grond in montenegro of nog erger een gedeelte van een onafgebouwd pand in bezit.
Nee dat is geen hebzucht. Die mensen hebben niet voor niets zoveel geld. Die hebben vroeger hard gewerkt voor hun geld en zijn nu met pensioen. Vaak kunnen ze niet stil achter de geraniums zitten en werkt hun ondernemende geest nog steeds.quote:Op zondag 30 januari 2011 13:57 schreef Blandigan het volgende:
Wat ik eigenlijk nog het meest stuitend vond was dat er mensen waren, die zich overduidelijk geen zorgen hadden hoeven maken over hun oude dag (100k hier, 100k daar), en ondanks dat er blijkbaar toch nog meer van wilden maken (hebzucht?) zonder enig besef van de risico's.
Mensen die een paar ton hebben te beleggen zijn nog steeds niet rijk ofzo in de zin dat ze zich geen zorgen hoeven te maken over hun financiële toekomst. De mensen die in beeld kwamen waren ondernemers die waarschijnlijk voor hun eigen pensioen moeten zorgen. Er is dus niets "stuitend" aan het feit dat die mensen op zoek gaan naar rendement.quote:Op zondag 30 januari 2011 13:57 schreef Blandigan het volgende:
Wat ik eigenlijk nog het meest stuitend vond was dat er mensen waren, die zich overduidelijk geen zorgen hadden hoeven maken over hun oude dag (100k hier, 100k daar), en ondanks dat er blijkbaar toch nog meer van wilden maken (hebzucht?) zonder enig besef van de risico's.
Ondernemer 1 liet een afschrift van zijn ABN beleggingen zien van 360k. Echtpaar 2 investeerde ongeveer 500k in Montenegro.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:16 schreef SeLang het volgende:
[..]
Mensen die een paar ton hebben te beleggen zijn nog steeds niet rijk ofzo in de zin dat ze zich geen zorgen hoeven te maken over hun financiële toekomst. De mensen die in beeld kwamen waren ondernemers die waarschijnlijk voor hun eigen pensioen moeten zorgen. Er is dus niets "stuitend" aan het feit dat die mensen op zoek gaan naar rendement.
Wat ik trouwens niet "stuitend" vind maar wel verbazingwekkend is dat ondernemers die hun hele leven kennelijk iets goed hebben gedaan het verworven kapitaal nu opeens zo gemakkelijk aan anderen toevertrouwen.
Nou dat zal vies tegenvallen. Inflatie en vermogensbelasting wat ieder jaar 3-4 procent opknabbelt en als je het op gaat eten loop je het risico dat het op is voordat je dood ben. In tegenstelling tot pensioenfondsen kunnen zij dat niet afwentelen op een jonge generatie. Ondanks dat ze er niet slecht voor zitten zou ik het toch niet "royaal" willen noemen.quote:Op zondag 30 januari 2011 17:40 schreef Blandigan het volgende:
[..]
Ondernemer 1 liet een afschrift van zijn ABN beleggingen zien van 360k. Echtpaar 2 investeerde ongeveer 500k in Montenegro.
Dat zijn bedragen waar je royaal van kunt leven op je oude dag.
Zou je mij het adres (of de naam) van dit appartement kunnen geven?quote:Op dinsdag 18 januari 2011 00:09 schreef LXIV het volgende:
Ik was een paar jaar terug in Kroatië en daar kon ik een prima appartement huren voor 40 kuna (10 euro) per nacht. Met ontbijt.
Haha. Dat was toen ik het schreef al 8 jaar geleden 2003 dus. Toentertijd was dat een beetje de gangbare prijs voor een particulier verhuurd appartement, met ontbijt voor 2 personen.quote:Op zondag 29 december 2013 17:58 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zou je mij het adres (of de naam) van dit appartement kunnen geven?
haha dank je! Vond het wel erg goedkoopquote:Op zondag 29 december 2013 19:25 schreef LXIV het volgende:
[..]
Haha. Dat was toen ik het schreef al 8 jaar geleden 2003 dus. Toentertijd was dat een beetje de gangbare prijs voor een particulier verhuurd appartement, met ontbijt voor 2 personen.
Overal waar je kwam kon je eenvoudig een bordje 'zimmer frei' vinden en daar dus slapen voor dat bedrag. Vergeet niet dat de oorlog in het achterland toen nog niet zo lang geleden was, echt toeristisch was het nog niet.
Wat het nu kost weet ik nit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |