Seb zegt overal NEEEEEEJ achterquote:Op maandag 17 januari 2011 14:00 schreef Kleurdoos het volgende:
en Elin ook (03-01-2009)
Hier weer een mijlpaal, 4 woorden achter elkaar, mini zinnetjes
En ze zegt nu overal JA achter
Enin bed slapen JA?
ja dat doet ze ook als ik haar iets vraag, maar als ze mij iets vraagt dan komt er een JAAAA? achterquote:Op dinsdag 18 januari 2011 10:41 schreef Estrys het volgende:
[..]
Seb zegt overal NEEEEEEJ achter![]()
Seb, we gaan eten
neeeeej
Seb kom we gaan in bad
neeeeej
Seb gaat lekker slapen
neeeeeej
Vorige week vroeg ik of hij even mee wilde helpen om zijn Duplo in de bak te doen.
Neeeeej zegt ie, doet zijn armen over elkaar en draait demonstratief de andere kant op met zijn hoofd. Poging gedaan om niet te lachen maar ik had het niet meer![]()
en papa doen, neeeej mama, papa doen, papa papaaaaaaaaaaaaaa
fijn als papa naar zijn werk is![]()
goed van jen dat ze bijna de hele dag droog is gebleven!
Seb gaat regelmatig op het potje en plast dan ook, dan klappen we en geven hem complimenten. Maar dan wil hij niet meer van het potje af omdat hij het nog een keer wil doen
Dat heeft ze dan in elk geval heel goed door! Leuk is dat!quote:Op dinsdag 18 januari 2011 11:12 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
ja dat doet ze ook als ik haar iets vraag, maar als ze mij iets vraagt dan komt er een JAAAA? achter
ah zo, Seb vraagt niks, die doet alles gewoon meteen.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 11:12 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
ja dat doet ze ook als ik haar iets vraag, maar als ze mij iets vraagt dan komt er een JAAAA? achter
gaafquote:
vraag me die over een uur maar, want ze ligt nu heel blij te spelen in bedquote:Op dinsdag 18 januari 2011 20:10 schreef Marie79 het volgende:
Vervelend simmu
(zwak uitgedrukt) Hoe boos was je? Heel boos of héél boos?
nja, ik maak er tegenover haar wel een punt van, maar tis niks erg hoor. we hebben nog steeds overal de jukkie en lelijke troep van de vorige bewonersquote:Op dinsdag 18 januari 2011 20:19 schreef Raissa het volgende:
Zonde Simmu... Doet ze het uit verveling?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |