Jullie kennen het vast wel. Je zit even 1.5 uur achter elkaar op de PC/Xbox/whatever wat op je kamer staat. Komt opeens je vader/moeder de kamer binnen stormen.
"Jij zit constant op die compjoeter, kom nou eens beneden zeg he"
Wat dan? om vervolgens verplicht boer zoekt vrouw te kijken? om toe te kijken hoe de Elsevier gelezen wordt?
Overigens 'mag' ik soms ineens wel tijden achter elkaar op de kompjoeter. En als je elk uur minstens 5 min. beneden komt om een scheet te laten is het blijkbaar ook goed

En als ik zeg dat ik een hele goede film zit te kijken dan vinden ze het ook niet goed, want dan vragen ze "alleen zeker?!". Ze verwachten dus ook nog eens dat je films met ze gaat kijken in het weekend

Als ik beneden ga zitten op de laptop is het ineens wel weer goed.
Klacht: TS kan niet eens even op de zondag een middag/avond gamen omdat ie naar beneden gedwongen wordt om dingen te doen die 50+ers leuk vinden.
subklacht: ik zet die ONZ-radio aan wat zo popi is, direct black eyed peas