Thanks!quote:
Dank je! Vooral voor je commentaar... deze foto's gaan zeker en vast in mijn portfolio voor mijn cursus, dus dan neem ik je suggesties meteen meequote:Op zaterdag 15 januari 2011 22:51 schreef kanovinnie het volgende:
Toffe foto's! De enige opmerkingen die ik zo zie zijn:
#1, hij staat wat scheef (als je naar de onderste tree kijkt). Imo zou hij mooier zijn als hij recht staat.
#2, deze staat ook gedraaid, maar misschien dat hij met wat meer draaiing beter uitkomt
#8, Ik denk dat deze foto ook beter uit zou komen als hij recht zou zijn.
Ik vind alle schuine foto's wel echt wat toevoegen
Whaha... 1 was wel meer overbelicht (deze is al gecropped)... denk dat ik chickenshitty snel weg wilde omdat achter mij een gapend gat van 4 meter diep was en er een auto langsreed...quote:Op zaterdag 15 januari 2011 22:54 schreef kanovinnie het volgende:
Oja, #1 is links overbelicht. En ik denk dat je van 3 en 4 best toffe HDR's kan maken
Thanks! Ik zie inderdaad dat ik veel schuine in deze serie heb geplemptquote:Op zaterdag 15 januari 2011 23:20 schreef Puala het volgende:
Ik heb je fotoserie even op me in laten werken. Eerst had ik zoiets van "wel aardig" als gevoel. Alleen nu ik er ondertusen 5 keer mijn ogen over heb laten gaan zie ik aardig wat ruimte voor verbetering![]()
1) De foto staat niet recht. Kijk maar naar de 3e tree. Mijn ogen hebben het idee dat de trap wat schuin loopt. Kan ook gezichtsbedrog zijn, maar goed.
2) scheef, schuin hoe je het wilt noemen. Door de foto zo neer te zetten triggert hij niet. Wellicht nog schuiner wel, maar ik gok dat als je door je knieën was gegaan en je echt dat overweldigende gevoel van de trap had neergezet de foto wellicht krachtiger was geweest.
3) Tsja, hij doet mij weinig. Een overzichtsfoto. Had wellicht liever een foto gezien van de gang links. Die heeft veel rechte lijnen die een foto spannend kunnen maken.
4) Doet me zelf weinig, maar is wel een mooie toevoeging voor de serie.
5) Foto 1 die scheef is. Links in de hoek is het wat rommelig. Wellicht is dat nog weg te soepen.
6) De pilaar rechts staat bij mij scheef in beeld, dus lijkt de foto een beetje uit verhouding. Misschien als je deze weg cropt dat de foto wat krachtiger wordt.
7) opnieuw scheef. En jammer dat het bovenste puntje van het bordje er net niet op staat.
8) Alweer scheef. Ik zie een scheef patroon ontstaan hier.. Foto is wel aardig, maar vrij druk.
9) Hé, de andere kant uit scheef! Leuke fotoAn sich had het scherpe gedeelte wat meer uit het midden gemogen, want het is een vrij standaard foto hierdoor
![]()
10) Toffe foto![]()
11) Opnieuw het scherpe opbject in het midden.. jammer, want als je deze links of juist helemaal rechts had gedaan had de foto stukken meer getriggerd
Je hebt pmquote:Op zondag 16 januari 2011 12:59 schreef Puala het volgende:
Ik ben trouwens wel benieuwd hoe deze locatie heet en waar die is
Tagjes? Op mijn website of in m'n post? Als ik edit zie ik de tags gewoon uitgelijnd staan... :s Maar thanks!quote:Op zondag 16 januari 2011 13:03 schreef kanovinnie het volgende:
Heb je trouwens door dat je tagjes dan weer links, dan weer rechts, dan weer boven en dan weer beneden staan? Ziet er een beetje rommelig uit.
Thanks! HDR was een beetje een experiment...quote:Op zondag 16 januari 2011 13:18 schreef Uncle het volgende:
Zitten paar leuke platen tussen maar dat HDR-rige had van mij niet zo gehoeven
Das ook gewoon een persoonlijk mening van mij hoorquote:Op zondag 16 januari 2011 13:20 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Thanks! HDR was een beetje een experiment...Ach ja... je hebt verschillende gradaties kitsch zullen we maar zeggen!
Ik krijg er bij dit soort HDR altijd een Gaudi-gevoel bij... het heeft wat, maar je verwacht om de hoek een Laafje te vindenquote:Op zondag 16 januari 2011 13:34 schreef Uncle het volgende:
[..]
Das ook gewoon een persoonlijk mening van mij hoorAnderen zullen er wel fan van zijn. De details shots vind ik wel weer lekker trouwens
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |