Euh, blijkbaar.quote:Op woensdag 19 januari 2011 19:32 schreef Gellius het volgende:
Wees even zo vriendelijk om over het feit dat ik je over het hoofd had gezien als regular heen te lezen, wil je?
Dat vond ik ook frappant. En bijzonder prettig.quote:Op woensdag 19 januari 2011 20:53 schreef Lienekien het volgende:
Zo geweldig, zo snel als een groepje verhuizers je hele huis kan leeghalen. Ze waren ruim voor de lunch alweer vertrokken.
Waarom gooi je het dan niet weg? Ik ben zelf een devoot weggooier van troep. Mijn appartement is dan ook een oase van rust, ruimte en overzicht.quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:46 schreef k_man het volgende:
Ik heb nog steeds niet alles uitgepakt, na 2,5 jaar.
Ja, maar als je het dan later toch nodig hebt, dan zit je mooi!quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:49 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Waarom gooi je het dan niet weg? Ik ben zelf een devoot weggooier van troep. Mijn appartement is dan ook een oase van rust, ruimte en overzicht.
Niet alles wat je niet dagelijks gebruikt, kan weggegooid worden. Er zitten boeken bij, negatieven van foto's, etc.quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:49 schreef zodiakk het volgende:
Waarom gooi je het dan niet weg? Ik ben zelf een devoot weggooier van troep. Mijn appartement is dan ook een oase van rust, ruimte en overzicht.
Ja, maar dan is er geen sprake van 'uitpakken', maar gewoon van verplaatsen van huisraad. Als je iets uitpakt dan betekent dat je het hebt ingepakt vanwege een verhuizing en dat de spullen in het nieuwe huis ook weer in uitgepakte staat zouden moeten raken. Waar jij het over hebt zijn dingen die je sowieso al ingepakt had, los van de verhuizing. Jij hebt waarschijnlijk dus wel alles uitgepakt, behalve de zaken die al ingepakt waar worden onafhankelijk van de verhuizing.quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:50 schreef k_man het volgende:
[..]
Niet alles wat je niet dagelijks gebruikt, kan weggegooid worden. Er zitten boeken bij, negatieven van foto's, etc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |