Mjah, afgezien dan dat Van the Man een vent is, geloof ik het!quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:24 schreef dandybleu het volgende:
bijvoorbeeld "Van Morisson" ( dat is haar hartsvriendin )
Ha ha had ik nog zo mijn best gedaan om netje te typen en met hoofdletters etc etc ha maak ik zo een grote fout...ik ben tikje dislectisch ha haquote:Op donderdag 13 januari 2011 19:34 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Mjah, afgezien dan dat Van the Man een vent is, geloof ik het!
Ben ik het?quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:34 schreef Inlognaam het volgende:
Ik ken ook een beroemd iemand... van tv. Ik zie hem/haar regelmatig maar dat hoef je helemaal niet te geloven natuurlijk.
ha ha jaquote:Op donderdag 13 januari 2011 21:13 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Zijn er geen medicijnen tegen die achterlijke stoornis van jou? En natuurlijk kunnen denkbeeldige vrienden je niet naar Ierland brengen.
ha ja klopt ik ben heel slecht in plaatsnamen...( had op basisschool een onvoldoende voor topografie ha ha en sinds ik google maps thus heb dan weet ik bijvoorbeeld opeens waar gelderland is ha ha dat wist ik vroeger nooit ) ..quote:Op zaterdag 15 januari 2011 13:19 schreef MCH het volgende:
De vrouw van Bono is opgegroeid in Dublin, niet in Belfast
Kent? Hij praat wel eens met iemand op internet en belt met haar en ze zegt die mensen te kennen. En is de vrouw van Bono ook al beroemd?quote:Op zaterdag 15 januari 2011 17:49 schreef DrDurden het volgende:
Dan ken jij al die 'beroemde' mensen toch niet? Je hebt ze nooit gezien.
Jij kent iemand die die mensen kent.
Want dyslexie zorgt er ook voor dat je niet zo goed kunt zien van welk geslacht iemand is?quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:07 schreef dandybleu het volgende:
[..]
Ha ha had ik nog zo mijn best gedaan om netje te typen en met hoofdletters etc etc ha maak ik zo een grote fout...ik ben tikje dislectisch ha ha
Alleen als ik daarna mag vertellen op openbare fora dat ik beroemde mensen ken omdat ik iemand ken die iemand kent die Phill Collins kent!quote:Op maandag 17 januari 2011 01:57 schreef ems. het volgende:
Ik ken iemand die Phil Collins goed kent. Wie wil aanraken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |