Ik ken het niet eensquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:27 schreef Sunnythesun het volgende:
http://nederlandculinair.(...)tse-anijslikeur.html inspiratie? En Drents he!
quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:28 schreef Leintjeuh het volgende:
3/4e liter brandewijn voor 4 personen?
Isa! Kan ik blijven slapen?
Met of zonder kaas?quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:28 schreef Leintjeuh het volgende:
3/4e liter brandewijn voor 4 personen?
Isa! Kan ik blijven slapen?
Ja bij ons is het ook al een slagveld van ziekenquote:Op donderdag 13 januari 2011 19:14 schreef Sunnythesun het volgende:
Op komst?? Onze klassen zijn allemaal half leeg(behalve die van mij natuurlijk, ik had er maar 1 ziek
)
Ik las al dat er een heuse griepgolf was. Ik heb nergens last van en hoop ook niet ziek te worden zegquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:30 schreef Bluezz het volgende:
Ja bij ons is het ook al een slagveld van zieken
Het hele huis heeft NOROquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:30 schreef Bluezz het volgende:
Ja bij ons is het ook al een slagveld van zieken
Wij eten altijd lekker. Zo zonde als je iets vies eet nlquote:Op donderdag 13 januari 2011 19:31 schreef freecell het volgende:
Waarom eet iedereen vandaag zo lekker
Vertel mij watquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:31 schreef Bluezz het volgende:
Wij eten altijd lekker. Zo zonde als je iets vies eet nl
* Bluezz gaat langs bij vuilnisopslag Bloemendaalquote:
jamaar: bijzonder lekkerquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:31 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Wij eten altijd lekker. Zo zonde als je iets vies eet nl
Jup, is weer goed mis. Hoop dat ik dit jaar die ellende ook kan ontlopen. Vorig jaar al flink de Mexicaanse griep gehad en dat was echt heul niet tofquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:31 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik las al dat er een heuse griepgolf was. Ik heb nergens last van en hoop ook niet ziek te worden zeg
quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:32 schreef Bluezz het volgende:
[..]
* Bluezz gaat langs bij vuilnisopslag BloemendaalWant daar liggen die doorgegaarde zwarte harde kletsterts van ons
Nou, als juf het ontlopen is anders behoorlijk lastigquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:33 schreef Sunnythesun het volgende:
Jup, is weer goed mis. Hoop dat ik dit jaar die ellende ook kan ontlopen. Vorig jaar al flink de Mexicaanse griep gehad en dat was echt heul niet tof
The horrorquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:31 schreef Leintjeuh het volgende:
Het hele huis heeft NOROEn daar was ik ws. ook door geveld
Na mijn ziekmelding ongeveer begon iedereen te kotsen en te diarree'en
brrrquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:34 schreef Bluezz het volgende:
[..]
The horror![]()
Ik heb de laatste noro in het verpleeghuis nog op mijn netvlies staan en dat is inmiddels al zo'n 13 jaar geledenwát een ramp zeg, heb je iedereen fris en schoon begint nr 1 vd gang overnieuw en dat een paar dagen achter elkaar
ik vind boerenkool minstens net zo lekker als biefstukquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:32 schreef freecell het volgende:
[..]
jamaar: bijzonder lekker
Biefstuk enzo
Wij aten stamppot boerenkool, heerlijk, maar wat gewoner
En wij zijn alweer ontgriept
Er bij blijven? Mens, je mot er BOVENOP zitten!quote:Op donderdag 13 januari 2011 20:33 schreef Sunnythesun het volgende:
je moet er ook wel bij blijven he
Voor het beste resultaat, ik weet hetquote:Op donderdag 13 januari 2011 20:33 schreef Sunnythesun het volgende:
je moet er ook wel bij blijven he
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |