Ja, ook heel blij mee dat ik hem zo gehouden hebquote:
Lijkt me ook wel tof dat Braddie in deel 1000 ofzo gaat terugblikken en zich dan helemaal kapot lacht!quote:Op woensdag 12 januari 2011 22:01 schreef Cynic het volgende:
Hm, ik was eens op zoek naar wat oude posts van mij in een gitaristentopic, maar toen kwam ik zulke slechte andere posts van mezelf tegen dat ik daar maar gauw mee ben opgehouden...
Vastquote:Op woensdag 12 januari 2011 22:02 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Lijkt me ook wel tof dat Braddie in deel 1000 ofzo gaat terugblikken en zich dan helemaal kapot lacht!
Ik denk wel dat ik me helemaal de pest tyfus lachquote:
quote:Op woensdag 12 januari 2011 22:25 schreef -Menn0- het volgende:
Eerste 4 zinnen van een eigen liedje zijn ook een feit
Ik ga binnenkort het nummer "20 cent blues" opnemen.quote:
Je moet deze solo idd wel met een 20 cent muntje spelen, want als je hem met een 50 cent muntje doet zul je ons allemaal dood maken met een overdosis kwaliteitquote:Op woensdag 12 januari 2011 22:30 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik ga binnenkort het nummer "20 cent blues" opnemen.
Het word een blues, en er komt een solotje in, met onder die solo iets van 5 of 6 lagen van gitaar(Op de Brian May manier, althans dat ga ik proberen)
Ja man dat wil ik julie niet aan doen natuurlijkquote:Op woensdag 12 januari 2011 22:37 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Je moet deze solo idd wel met een 20 cent muntje spelen, want als je hem met een 50 cent muntje doet zul je ons allemaal dood maken met een overdosis kwaliteit
quote:Op woensdag 12 januari 2011 22:42 schreef Cynic het volgende:
niet "20 cent Brian May From Queen Red Special blues"?
Je moet geen belangrijke informatie achterhouden.
Heb je het vorige topic nou niet gelezen, chorus chorus pre chorus chorus chorusi thingy chorusquote:Op woensdag 12 januari 2011 23:00 schreef -Menn0- het volgende:
6 zinnen erbij![]()
Nog een couplet en een "refreintje"
Ik.quote:Op woensdag 12 januari 2011 23:51 schreef Muchachooo het volgende:
nog zo'n toppertje, wie kent hem niet?
Jawelquote:
Nee ik heb maar 3 stukjes, maar het laatste stukje kan ook onder het kopje pre-chorus vallen ipv bridge. Daar ben ik nog niet over uit...quote:
Ik kijk bijna nooit de filmpjes uit dit topic maar ik geloof dat dit zo ongeveer de enige is welke ik daarvan ken.quote:
Netjes! Ben benieuwd!quote:Op woensdag 12 januari 2011 23:00 schreef -Menn0- het volgende:
6 zinnen erbij![]()
Nog een couplet en een "refreintje"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |