Wat het vooral allemaal niet moet worden?quote:Op woensdag 12 januari 2011 21:36 schreef Vanyel het volgende:
Kindernamentopic in OUD.. Daar gaat t bijna vaker over lelijke namen dan over mooie.
Ja, moet de oprit uitgraven anders kan Brad niet naar huisquote:Op woensdag 12 januari 2011 21:44 schreef lezzer het volgende:
Zo, tijd om de sneeuwschep te gaan hanteren dan
Ach ja, je kunt niet alles hebbenquote:Op woensdag 12 januari 2011 21:46 schreef lezzer het volgende:
jammer dat die mini (of wat was het voor een auto) niet moest remmen trouwens
Holy fucking shit. Er ligt dus echt minstens 40 cm. Kon gelukkig de snowblower van de buren lenen, maar holy shit.quote:
Het einde van Portal is echtquote:Op woensdag 12 januari 2011 21:00 schreef Avey het volgende:
[..]
Die 'je' was algemeen bedoeld, niet persoonlijk aan jou gericht. Sorry!
Maar des te meer, ga Portal spelen!
Deze had ik helemaal gemist..quote:Op woensdag 12 januari 2011 21:00 schreef Avey het volgende:
[..]
Die 'je' was algemeen bedoeld, niet persoonlijk aan jou gericht. Sorry!
Maar des te meer, ga Portal spelen!
Nachtbraakster(s)quote:
Die Twingo?quote:Op donderdag 13 januari 2011 10:02 schreef NanKing het volgende:
Een vriend linkte net een hippe commercial
Dat komt omdat jij mijn filmpjes nooit kijkt denk ikquote:Op donderdag 13 januari 2011 10:42 schreef Vanyel het volgende:
Ik had die reclame ook nog niet gezien en ik dacht dat ik hier toch best regelmatig kwam....
Pleister d'r op.quote:Op donderdag 13 januari 2011 10:51 schreef Bakfiets. het volgende:
HEELP.Ik beet net heel hard op mijn tong en nou ben ik al drie minuten lang door mijn huis aan het spartelen en krijsen. En er zit zo'n HEUL grote snee in met bloed enzo.
![]()
Ga ik nu dood?
O NEEEEEEquote:
Jaaaquote:
Als het er maar niet voor is.quote:Op donderdag 13 januari 2011 10:59 schreef Bakfiets. het volgende:
Tsja, dan ga ik maar iets van mijn leven maken en stap ik op de trein.
Euh... ik zou denken van wel.quote:Op donderdag 13 januari 2011 11:31 schreef Blue-eyes het volgende:
Als er een knal uit de stofzuiger komt, gevolgd door rook, is 'ie dan kapot?![]()
Ik ben me de pleuris geschrokken![]()
Dacht ik ook, maar deze is echt naar de stofzuighemel.quote:
Want je bent een dwerg?quote:Op donderdag 13 januari 2011 12:30 schreef NanKing het volgende:
http://www.sowaswillichau(...)der-Staubsauger.html
Ik wil die!
Dat is risicovol inderdaadquote:Op donderdag 13 januari 2011 12:35 schreef Blue-eyes het volgende:
Ja, eigenlijk moet je nooit toegeven dat je daar bent geweest....
Oh dan is het goed.quote:Maar ik ga wel regelmatig naar de motorbeurs, want ik ben wel een echte pot natuurlijk![]()
quote:Op donderdag 13 januari 2011 12:50 schreef lezzer het volgende:
Gelukkig duurt het bijna een jaar voor ik de reactie op mijn manier van opbergen te zien krijg
Hahahaha, zooooo herkenbaar!quote:Op donderdag 13 januari 2011 13:12 schreef lezzer het volgende:
Waarom kotsen katten altijd in stekkerdozen eigenlijk?![]()
quote:Op donderdag 13 januari 2011 14:20 schreef lezzer het volgende:
Ik heb zojuist een chili gemaakt die echt oprecht compleet je bek uit fikt...
Doen die van ons nooit. Wel liever op de trap met vloerbedekking dan een halve meter hoger op het zeil.quote:Op donderdag 13 januari 2011 13:12 schreef lezzer het volgende:
Waarom kotsen katten altijd in stekkerdozen eigenlijk?![]()
Om mee te nemen zijn de groentequichecups ideaal en erg lekker.quote:Op donderdag 13 januari 2011 14:36 schreef lezzer het volgende:
Het gaat wel beter dan de vorige keer
Ik maak me wel zorgen over zondag a.s. als we zo'n beetje de hele dag weg zijn. Ik weet niet hoe ik dingetjes mee kan nemen, of wat geschikt is.
Ik heb vanmorgen wel een killerguacamole gemaakt. Dat zou al kunnen met paprika en komkommer ofzo. Maar dan ben ik er nog niet.
Ja, heel vaak zelfs want ze zijn erg lekker. Ik ben alleen niet gek van paprika dus die verving ik door roerbakgroente of een restje van andere groente. Je kunt ze ook koud eten dus makkelijk mee te nemen.quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:00 schreef lezzer het volgende:
Heb je die muffins ook wel eens gemaakt?
-bedankt voor de tip trouwens-
Ik ook nietquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:59 schreef Qebbel het volgende:
![]()
![]()
Verzinnen wat ik zal gaan eten...Echt geen zin om naar de supermarkt te gaan bleg!
Ach, straks zit je de halve dag op het toilet (en daarna bel je de brandweer)quote:Op donderdag 13 januari 2011 14:36 schreef lezzer het volgende:
Ik heb inderdaad het gevoel dat ik de hele dag in de keuken sta
Dat sluit ik niet uitquote:Op donderdag 13 januari 2011 18:09 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ach, straks zit je de halve dag op het toilet (en daarna bel je de brandweer)
Ik heb hier in de VS een keer chili gemaakt.quote:
quote:Op donderdag 13 januari 2011 15:49 schreef Qebbel het volgende:
Ik heb het gehaald! Maar ik ben er nog niet, want deel 2 volgt woensdag... dan pas heb ik officieel een nieuwe functie. En het is echt supertof, want ik moet gewoon het vliegtuig in, zelfs in de cockpit!
![]()
Vandaag ook gedaan en er was een vrouwelijke co
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:19 schreef Qebbel het volgende:
Zojuist liep er gewoon een muis over mijn aanrecht, terwijl ik er gewoon naast stond!! Beest was niet bang, niks. Ik klappen en beetje wild doen, maar hij keek me echt aan van.
. Wtf? Als ze al niet eens meer bang zijn, is het einde zoek.
Weird... De mijne liep ook op z'n gemak door de kamer, maar toch wel schichtig. Ga je nu een val zetten?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
Ja sorry, ik trigger natuurlijk weer op het eten...quote:
Ze hebben ook maar een heel klein piepgaatje nodig...quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:27 schreef Qebbel het volgende:
Ja, ik zet wel vaker vallen. Maar ik blijf er een hekel aanhebben. 't Probleem is dat veel buren hier katten hebben en ik niet. Maar het goede is dat ik nu wel gezien heb waar ze vandaan komen, want het was me echt een raadsel. Heb ALLES al dichtgeplakt en volgestopt, maar blijkbaar komen ze toch nog ergens uit een gaatje in de meterkast. Balen, want das lastig dicht te krijgen ook. En de vloer loopt niet helemaal gelijk onder de deur van de meterkast, waardoor er een dikke spleet zit. Pfff.
Doen jouw katten dat altijd? De mijne niet hoor, die kotsen naast mijn bed of op de trap ofzo..quote:Op donderdag 13 januari 2011 13:12 schreef lezzer het volgende:
Waarom kotsen katten altijd in stekkerdozen eigenlijk?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |