Ok, ik heb sinds 3 maanden een nieuwe job. Pittige sollicitatie ronde, met leuke gesprekken. Vanuit de projectleider klonk het allemaal heel uitdagend waarbij nog erg veel te doen was. Er stonden dan ook 2 vacatures open.
Nu startte ik een week eerder dan meneer van vacature nummer 2. Afain, hele rustige week gehad, wat mij al wel een beetje verbaasde, maar ik ging er vanuit dat de actie wel zou komen zodra meneer 2 zou beginnen. Maar dat bleef dus uit, weer die week niets te doen.
Inmiddels dus een aantal maanden verder, dagelijks hooguit één uur écht werk te doen en verder is het mezelf proberen te vermaken (FOK

).
Wat zouden jullie doen? Op't moment staan er geen andere (uitdagende) interne vacatures open. Ik wil wel voor dezelfde baas blijven werken, secundaire arbeidsvoorwaarden hier zijn

. Op het moment is mijn directe leidinggevende ook niet beschikbaar tot eind januari, omdat die tijdelijk op een ander project zit. Ik vind het verder ook wel te vroeg om bij hem aan te kloppen dat er niets te doen is, die vacatures zijn toch om een reden uitgezet. De collega die een week later dan mij is gestart ervaart hetzelfde, maar over andere functies / ergens anders iets zoeken hebben we het niet over.
Nu is het wel lekker makkelijk geld verdienen en zo, maar ik wil uitdaging & doorgroeimogelijkhedenEdit.
Ietsje meer 'info'. Wij leveren een dienst, die dienst draait. Er gaat weinig tot niets fout, waardoor ons werk hiervoor nogal weinig is. Waarom er dan 3 man op moeten zitten, is mij dus onbekend.
[ Bericht 2% gewijzigd door baaart op 11-01-2011 10:01:32 ]