1 hdmi aansluiting is voldoende als je een helden receiver hebtquote:Op maandag 10 januari 2011 16:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hoeveelheid aansluitingen, HDMI-aansluitingen kan je niet genoeg hebben.
Kinderen vinden mij tofquote:Op maandag 10 januari 2011 16:21 schreef Ripley het volgende:
Ik ben zelf overigens dol op kinderen van anderen. Ben altijd de creche op feestjes en zo. Het lijkt me alleen zo'n verantwoordelijkheid en ik denk niet dat ik die wil en ook dat ik niet mijn hele leven wil veranderen want ik vind mijn leven leuk zo.
Nee hoor, zaterdag is er uitgebreid over gesproken en ik deel Samzz menig op dit gebied, dat wisten we al langer.quote:
dan lees jij niet goed.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:22 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik vind wel dat ze een punt heeft. Want vrijwel niemand zegt haar beslissing te begrijpen of probeert het zelfs maar, dat vind ik best triest.
ja, das een ander verhaalquote:Op maandag 10 januari 2011 16:22 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
1 hdmi aansluiting is voldoende als je een helden receiver hebt
2 heb ik voldoende aan.... anders verwissel ik wel een stekkertjequote:Op maandag 10 januari 2011 16:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hoeveelheid aansluitingen, HDMI-aansluitingen kan je niet genoeg hebben.
Jawel, ik zei bijna niemand.quote:
Omdat het voortvloeide uit een gesprek. Maar ik bedenk me nu inderdaad wel 5x voor ik die fout weer maak.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:20 schreef dawg het volgende:
[..]
beetje zwak dit. het is niet de eerste keer dat jij zoiets post en dat mensen dan zo reageren. waarom post je het daarna dan weer een keer, denk ik dan?
Ja, ik weet het. En ik heb biologie gehad, dus ik ken het hele verhaal van hormoontjes en eierstokken die tikken.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:21 schreef Kluts het volgende:
[..]
Wij geven alleen maar aan waarom je daar anders over zou KUNNEN denken.
[..]
Dan moet je gewoon niet posten als je ergens geen commentaar of een opmerking op wil.
Ik vond het al een verademing dat het eens een keer niet over tieten ging, maar blijkbaar is het erg vervelend voor sommigen als het daar niet over gaat.
Uiteraard kan je ook bij dealextreme een splitter oid kopenquote:Op maandag 10 januari 2011 16:23 schreef rival het volgende:
[..]
2 heb ik voldoende aan.... anders verwissel ik wel een stekkertje
Ik vind het triest dat hier op Fok alle mannen alle potentieeltjes naar de mond praten.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:22 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik vind wel dat ze een punt heeft. Want vrijwel niemand zegt haar beslissing te begrijpen of probeert het zelfs maar, dat vind ik best triest.
Maak je gewoon niet zo druk popjequote:Op maandag 10 januari 2011 16:24 schreef Samzz het volgende:
[..]
Omdat het voortvloeide uit een gesprek. Maar ik bedenk me nu inderdaad wel 5x voor ik die fout weer maak.
[..]
Ja, ik weet het. En ik heb biologie gehad, dus ik ken het hele verhaal van hormoontjes en eierstokken die tikken.
En dat laatste slaat ook nergens op...
Wacht maar jongen...quote:Op maandag 10 januari 2011 16:22 schreef PeuRac het volgende:
Nee hoor, zaterdag is er uitgebreid over gesproken en ik deel Samzz menig op dit gebied, dat wisten we al langer.
Ejquote:Op maandag 10 januari 2011 16:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ja, das een ander verhaal.
Maar met een LG setje heb je er wel meer nodig.
idd, toen ik 25 was moest ik ook nog niet aan kids denken, echt niet.. dacht dat ik ze nooit zou krijgen, maar nu heb ik het liefste een hele crèche volquote:
moet dat kosten?quote:Op maandag 10 januari 2011 16:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uiteraard kan je ook bij dealextreme een splitter oid kopen.
Maar ik vind 4 wel makkelijk op mijn Samsung. Al zit ik stiekem alweer naar een andere TV te zoeken, ook al is deze nog prima.
Je vat het op als een aanval. En dat is het niet. Je bent alleen stronteigenwijs en denkt het beter te weten dan iedereen die misschien wel diezelfde gedachtes heeft gehad. Ik zeg zoiets niet om je af te zeiken ofzo.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:24 schreef Samzz het volgende:
[..]
Omdat het voortvloeide uit een gesprek. Maar ik bedenk me nu inderdaad wel 5x voor ik die fout weer maak.
[..]
Ja, ik weet het. En ik heb biologie gehad, dus ik ken het hele verhaal van hormoontjes en eierstokken die tikken.
En dat laatste slaat ook nergens op...
Jij wordt ook een leuke stoere papa denk ikquote:Op maandag 10 januari 2011 16:26 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
idd, toen ik 25 was moest ik ook nog niet aan kids denken, echt niet.. dacht dat ik ze nooit zou krijgen, maar nu heb ik het liefste een hele crèche vol
Meerdere moeders ook zekerquote:Op maandag 10 januari 2011 16:26 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
idd, toen ik 25 was moest ik ook nog niet aan kids denken, echt niet.. dacht dat ik ze nooit zou krijgen, maar nu heb ik het liefste een hele crèche vol
Dan ken je me niet goed, ik roep echt al jaren dat ik geen kinderen hoef/wil. Dat heeft niks met 'potentieeltjes' te maken. Voor zover daar al sprake van is trouwens.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:25 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik vind het triest dat hier op Fok alle mannen alle potentieeltjes naar de mond praten.
En iedereen heeft gezegd dat hij/zij het begrijpt, als ik voor mezelf spreek juist OMDAT ik er vreoger ook zo over dacht.
Ja, dat zou heel goed kunnen.quote:Op maandag 10 januari 2011 16:26 schreef Kluts het volgende:
[..]
Je vat het op als een aanval. En dat is het niet. Je bent alleen stronteigenwijs en denkt het beter te weten dan iedereen die misschien wel diezelfde gedachtes heeft gehad. Ik zeg zoiets niet om je af te zeiken ofzo.
pas op hoor, anders kom ik jouw kant opquote:Op maandag 10 januari 2011 16:26 schreef Barbusse het volgende:
http://www.timesofmalta.c(...)/local/only-in-malta
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |