Voor de kandidaten is meespelen in wie de Mol, laveren door een mijnenveld. Letterlijk en figuurlijk...quote:Op woensdag 12 januari 2011 10:44 schreef GauloisesB. het volgende:
Iemand hier al eens goed naar gekeken? http://www.avro.nl/Pages/player.aspx?maid=tcm:8-240147
Preview en interviews van aflevering 2.
En wacht tot het eind; Pieter Jan komt dan nog met een vage opmerking. Zit daar iets in, of moeten we dat negeren...?
Ik ben nu trouwens halverwege seizoen 1 aan het kijken, en Deborah doet het tot nu toe ook erg goed. Wordt nauwelijks verdacht.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 16:50 schreef GotC het volgende:
[..]
Dat is waar. Lol, zo merk ik wel dat ik er echt voor t eerst mee bezig ben
[..]
Ben nu ook seizoen 3 aan het..pakken, dus ben benieuwd
Even over Anna: Het filmpje waarin die jongen en dat meisje de kandidaten ontdekken op Schiphol (bij vertrek) is eind september volgens mij. Dus na de opnames van Loft.quote:
'Man 40+, is al lang niet meer geweest'. Jon, anyone?quote:
Die twee onbekende mensen zijn de winnaars van...iets, de veiling op de WIDM-dag o.i.d., of iets van de Molmail.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:06 schreef SwiffMeister het volgende:
[ afbeelding ]
Pepijn steekt 1 vinger op en wijst met de andere hand naar Horace.
Wie weet is deze foto na afloop van het hele spel pas gemaakt?
Zijn dat niet gewoon de winnaars die meemochten op reis met widm? Wel tof is dat overigens.quote:Op woensdag 12 januari 2011 15:20 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Die twee onbekende mensen zijn de winnaars van...iets, de veiling op de WIDM-dag o.i.d., of iets van de Molmail.
Ik durf met 100% zekerheid te zeggen dat de foto voor/tijdens aflevering 1 is opgenomen
Volgens mij wel. Dat zei ik gisteren ook al. Zij zijn ook van de Youtube filmpjes.quote:Op woensdag 12 januari 2011 15:40 schreef Evil_Koekje het volgende:
[..]
Zijn dat niet gewoon de winnaars die meemochten op reis met widm? Wel tof is dat overigens.
Het maakte niet uit, want het was al bekend wat Pepijn had gekozen. Iedereen zou sowieso een groen scherm krijgen, dus de volgorde maakt niet uit. Was niet zo dat Soundos een rood scherm zou krijgen.quote:Op donderdag 13 januari 2011 05:37 schreef TLC het volgende:
ps. kan het niet zo zijn dat Soundos de mol is ? als Pieter Jan weet wie de mol is kan hij ook express als laatste Soundos hebben gekozen bij de executie zodat men niet haar zal verdenken als mol omdat ze ook een rood scherm had kunnen krijgen.
Als je begrijpt wat ik bedoel...
En dat accent erbij ook hequote:Op donderdag 13 januari 2011 11:40 schreef Chowi het volgende:
Die Soundos moet trouwens echt eens chill doen.
"Staat daar gewoon Pieter Jan. Vlinders in muh buik!".
Ja en ik moet werkenquote:
Die 11 is natuurlijk gewoon van de 11e serie, in 2011, en we hebben dit keer ook 11 afleveringen. Dus die is snel verklaard.quote:Op donderdag 13 januari 2011 05:37 schreef TLC het volgende:
Arrghh ik word gek van die getallen in de serie ; in de bus hebben 4 mannen shirts aan met een getal achterop, 1 met een 11 en 3 met een 3.
Omdat niet iedereen de aflevering op donderdag kijkt.quote:Op donderdag 13 januari 2011 12:19 schreef Jor_Dii het volgende:
Waarom komt iedereen ineens met plaatjes op de proppen die al dagen geleden zijn behandeld
Volgens mij is dat de persoon met het gele T-shirt aan want die heeft stijl haarquote:Op donderdag 13 januari 2011 12:13 schreef GotC het volgende:
[ afbeelding ]
Hier zie je dat persoon nog duidelijker, dus lijkt me wel wat sterk.. Plus, geen petje, geen blond haar.
Prima, maar dan moeten ze het niet posten alsof ze iets 'nieuws' hebben ontdekt.quote:Op donderdag 13 januari 2011 12:21 schreef Chowi het volgende:
[..]
Omdat niet iedereen de aflevering op donderdag kijkt..
Sorry Jor_Dii maar die screenshot van Anna had ik nog nergens gevonden. Misschien dat ik niet goed gezocht heb dan is het helemaal eerlijk wat je zegt.quote:Op donderdag 13 januari 2011 12:49 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Prima, maar dan moeten ze het niet posten alsof ze iets 'nieuws' hebben ontdekt.
Dit dus.quote:Op donderdag 13 januari 2011 12:14 schreef Rewimo het volgende:
Waarom zou die persoon met dat petje eigenlijk de Mol zijn? Daar gaat iedereen maar vanuit.
Ze ---> Horacequote:Op donderdag 13 januari 2011 12:15 schreef Chowi het volgende:
Ze hadden het over een pruik, niet over een petje, toch?
Is ook niet erg hoor, maar je kunt er in het vervolg van uitgaan dat bijna alles wel is gezegd na een dikke week speculatiesquote:Op donderdag 13 januari 2011 12:51 schreef diditje64 het volgende:
[..]
Sorry Jor_Dii maar die screenshot van Anna had ik nog nergens gevonden. Misschien dat ik niet goed gezocht heb dan is het helemaal eerlijk wat je zegt.
Volgens mij weet PJ tijdens de opnames niet wie de Mol is. Was vorige seizoenen tenminste zo.quote:Op donderdag 13 januari 2011 05:37 schreef TLC het volgende:
ps. kan het niet zo zijn dat Soundos de mol is ? als Pieter Jan weet wie de mol is kan hij ook express als laatste Soundos hebben gekozen bij de executie zodat men niet haar zal verdenken als mol omdat ze ook een rood scherm had kunnen krijgen.
Als je begrijpt wat ik bedoel...
Volgens mij weet hij het dit jaar weer wel.. ben niet zeker.quote:Op donderdag 13 januari 2011 13:03 schreef GauloisesB. het volgende:
[..]
Volgens mij weet PJ tijdens de opnames niet wie de Mol is. Was vorige seizoenen tenminste zo.
Volgens mij heeft PJ gezegd dat hij het dit jaar vanaf het begin weet. Andere jaren kwam hij er óf zelf achter of werd het hem door de productie verteld. Tenminste, daar staat mij iets van bij.quote:Op donderdag 13 januari 2011 13:06 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Volgens mij weet hij het dit jaar weer wel.. ben niet zeker.
Ja die logica gaat ook aan mij nog steeds voorbij.quote:Op donderdag 13 januari 2011 12:14 schreef Rewimo het volgende:
Waarom zou die persoon met dat petje eigenlijk de Mol zijn? Daar gaat iedereen maar vanuit.
Klopt, zo kwam hij er bij Dennis achter.quote:Op donderdag 13 januari 2011 13:09 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Volgens mij heeft PJ gezegd dat hij het dit jaar vanaf het begin weet. Andere jaren kwam hij er óf zelf achter of werd het hem door de productie verteld. Tenminste, daar staat mij iets van bij.
Dit zou dit jaar ook weer zo zijn. Dat zei Pieter Jan vorige week, dat de mol andere kandidaten kan benaderen voor hulp.quote:Op donderdag 13 januari 2011 13:08 schreef diditje64 het volgende:
Er is toch ook een jaar geweest dat hij de mol extra opdrachten gaf? Dan moet hij het wel weten. Nu kan het nog zijn dat hij dat dit jaar niet hoeft te doen we zullen af moeten wachten
Dat lijkt Jon wel! Of is dat ook al 100 keer gezegd...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |