Dat is inderdaad ook mijn grote zorg. Maar het is wel een gerucht wat ook niet echt uit de wereld wordt gehaald. Als ik een beetje bij mensen die haar langer kennen pols dan wordt het niet echt ontkend. Ze willen zich er niet echt over uitlaten. En ik ga er ook niet echt op door want anders zeggen die kennissen weer tegen haarL die jongen waar jij mee omgaat snuffelt in je verleden.quote:Op zondag 9 januari 2011 13:03 schreef Netsplitter het volgende:
Who cares.
Als ze lief enzo is waarom dan zo moeilijk doen.
Daarbij bestaat de kans dat ze het niet gedaan heeft en die vraag niet kan waarderen.
Dan ben je haar kwijt.
Is dat je waard om een vaag gerucht te toetsen?
quote:Op zondag 9 januari 2011 13:01 schreef kijkmij het volgende:
Nou dit is het geval: via een vage kennis heb ik gehoord dat ze een paar geleden tijdens haar studie ongeveer een half jaartje tot een jaartje als prostituee heeft gewerkt.
Groeide geld ooit op je rug?quote:Op zondag 9 januari 2011 13:17 schreef U4E het volgende:
Schat, ik heb iets verontrustend gehoort en ik wil er over praten.
Heb je ooit geld verdient op huurbasis? :-D
Jullie zijn nog niet eens uit geweest en je vindt dat ze nu al haar hele hebben en houden op tafel moet leggen?quote:Op zondag 9 januari 2011 13:01 schreef kijkmij het volgende:
En ander punt is: ze heeft mij ook helemaal niks laten merken. Als ze echt iet met me zou willen dan vind ik dat ze eerlijk moet zijn en zoiets uit haar verleden wel moet vertellen.
Who cares? een hoer is een hoer.quote:Overigens in het iets duurdere segment (¤ 150 voor een uurtje; dus niet een die voor ¤ 25 ofzo achter een raam zit).
JIj kunt er dus wel mee leven en dat is het enige wat telt.quote:Dus tja hink ik op twee gedachten: toen ik het niet wist vond ik haar heel leuk en zij mij ook. En het is iets wat 3 tot 4 jaar geleden speelde. Ze heeft het toen dus een half jaar tot een jaar gedaan (waarschijnlijk, keihard bewijs heb ik niet. 1 vage kennis heet het in een benevelde toestand eens tegen met gezegd en een aantal anderen willen er niet veel over kwijt). Ik vind har trouwens nog steeds luk en heb zoiets va “dat is in haar verleden gebeurd”. Maar aan de andere kant ben ik wel bang voor de gevolgen als ik iets met haar krijg. Stel dat iemand wel een keer echt zijn mond open doet, en bijvoorbeeld tegen mijn ouders zegt “die schoondochter van jullie heeft de hoer gespeeld” dan schaam ik me nu al richting mijn familie en vrienden enzo.
Wat een bullshit! waarom zou ze je dat moeten vertellen?quote:Ik wil het haar op zich wel een keer vragen. Maar ja hoe doe je dat? Zeggen: hé ik vind je leuk maar heb je vroeger voor hoer gespeeld? En ander punt is: ze heeft mij ook helemaal niks laten merken. Als ze echt iet met me zou willen dan vind ik dat ze eerlijk moet zijn en zoiets uit haar verleden wel moet vertellen.
tssss blijf maar vrijgezel. betaalt of vrijwillig boeit niet, meeste vrouwen die 21 zijn en beetje normaal zijn hebben al 5 tot 30 gasten achter de rug, die 10 of 20 extra boeit dan echt niks meer.quote:Op zondag 9 januari 2011 16:08 schreef gnilrednoz het volgende:
Ik ben het met Jolene22 eens. Al die reacties van who cares etc.. snap ik niet. Ik zou haar echt niet hoeven als ze voor hoer had gespeeld, hoe lang geleden dan ook.Bah
Oww...maar dan is het goed.quote:Op zondag 9 januari 2011 13:01 schreef kijkmij het volgende:
Overigens in het iets duurdere segment (¤ 150 voor een uurtje; dus niet een die voor ¤ 25 ofzo achter een raam zit).
Dat is normaal in jouw milieu? Wat een triestheid.quote:Op zondag 9 januari 2011 16:31 schreef U4E het volgende:
[..]
tssss blijf maar vrijgezel. betaalt of vrijwillig boeit niet, meeste vrouwen die 21 zijn en beetje normaal zijn hebben al 5 tot 30 gasten achter de rug, die 10 of 20 extra boeit dan echt niks meer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |