trustequote:
quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:30 schreef L-E het volgende:
[..]
Dan raakt het je. Omdat ik gelijk heb?
Ik weet hoe het is en hoe het voelt, net als L-E, maar je weet net zo goed als ik dat het 'af en toe zo'n dag hebben' nog STEEDS een groot probleem is. En zolang jij er niet wat aan doet, het straks niet meer 'af en toe' is.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:28 schreef missbehavin het volgende:
Ik weet het wel, echt. Maar ik vind het al heel wat dat ik nog maar af en toe zo'n dag heb.
Wat maakt dat je het in stand wil houden?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:31 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Uiteraard. Ik ben me er ook wel van bewust hoor.
Oh denken doe ik wel hoor. Maar op het moment ben ik aan het overleven. Ms niet het beste voor me, maar beter kan ik nu even niet.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:31 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Ik weet hoe het is en hoe het voelt, net als L-E, maar je weet net zo goed als ik dat het 'af en toe zo'n dag hebben' nog STEEDS een groot probleem is. En zolang jij er niet wat aan doet, het straks niet meer 'af en toe' is.
Echt, als je er nog geen hebt, zoek een psych, want volgens mij heb je genoeg dingen om met hem/haar over te praten. En daarbij is de hele dag op Fok! hangen ook een manier om je problemen te ontlopen, maar daardoor verdwijnen ze niet. Echt, doe het voor jezelf, doe het voor minipuber, maar DOE IETS! (Stap 1 zou al zijn een keer NIET de hele avond met de laptop op schoot te hangen, maar echt eens na te denken over hoe en wat.)
Oef, dat weet ik niet. Ms is het de rottijd die ik door ga? Tenminste nog controle over iets hebben?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:31 schreef L-E het volgende:
[..]
Wat maakt dat je het in stand wil houden?
Sorry, maar erover denken en daarnaast bezig zijn is NIET hetzelfde. Denken terwijl je niets anders doet, de confrontatie met jezelf aangaan, dat helpt. Dit niet.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:32 schreef missbehavin het volgende:
Oh denken doe ik wel hoor. Maar op het moment ben ik aan het overleven. Ms niet het beste voor me, maar beter kan ik nu even niet.
Eigenlijk juist niet. Want je hebt niet de controle om gezond te blijven leven blijkbaar.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:33 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Oef, dat weet ik niet. Ms is het de rottijd die ik door ga? Tenminste nog controle over iets hebben?
Onthou wel dat we het niet doen om je te zieken, in tegendeelquote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:33 schreef missbehavin het volgende:
Pfff dit had ik niet aan zien komen nu jongens
Waarom controle over iets dat slecht voor je is? Waarom niet de controle inzetten daar waar je er iets aan hebt?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:33 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Oef, dat weet ik niet. Ms is het de rottijd die ik door ga? Tenminste nog controle over iets hebben?
Waarom?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:32 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Hier, posten slet[PTA SC] Train 1532: Wuchang - Hangzhou
Eetstoornis 101: het geeft je een gevoel van controle, zeker in tijden waarin alle andere facetten van je leven niet onder je eigen controle lijken te staan.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:34 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Eigenlijk juist niet. Want je hebt niet de controle om gezond te blijven leven blijkbaar.
Het gáát eens een keer ergens over hier!quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:34 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Onthou wel dat we het niet doen om je te zieken, in tegendeel
Omdat het je basis wasquote:
Nee, dat denk je niet. Je steekt je kop in het zand. Je bent te intelligent om niet te beseffen wat je aan het doen bent, dus dit geloof ik niet.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:35 schreef missbehavin het volgende:
En toch denk ik dat jullie het veel te zwaar opvatten.
Ik zeg niet dat het logisch is, maar zo zal het vast wel werken onbewust.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:34 schreef L-E het volgende:
[..]
Waarom controle over iets dat slecht voor je is? Waarom niet de controle inzetten daar waar je er iets aan hebt?
Toch denk ik dat jij het te luchtig opvat.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:35 schreef missbehavin het volgende:
En toch denk ik dat jullie het veel te zwaar opvatten.
Dit gaat fout.. Ik ben het een keer eens met Nouk..quote:Op zaterdag 8 januari 2011 00:37 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Toch denk ik dat jij het te luchtig opvat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |