El Salvador is de bijnaam van Johan Cruijffquote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:24 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik ben echt een voetbalnoob, maar ik zie nog niet helemaal de link tussen el salvador en Johan Cruijff. Ben ik nou zo dom?
Boven de deur van de bus hangt ook een bordje met iets van Jesus.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:22 schreef BobW het volgende:
Hier twee opvallende screencaps:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het is duidelijk te zien dat daar een FC Barcalona shirt hangt. De club (naast Ajax) van 'El Salvador' Johan Cruijff.
Verderop bij de vuurwerkopdracht zag je Horace met een Jezus shirt aan. Ook zogenaamd 'de verlosser'.
Ik weet niet op Horace nu mijn mol is, maar het viel in ieder geval op en misschien kan iemand er wat mee.
Inderdaad en ik zie ook nu iets in de spiegel helemaal rechts. Is dat Jezus? Ik heb daar niet zoveel verstand van.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:34 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Boven de deur van de bus hangt ook een bordje met iets van Jesus.
Er hangen in die bus meer bordjes met de tekst "Jesus".quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:35 schreef BobW het volgende:
[..]
Inderdaad en ik zie ook nu iets in de spiegel helemaal rechts. Is dat Jezus? Ik heb daar niet zoveel verstand van.
Het is Pieter-Jan en zijn naam werd niet ingetypt omdat hij een vrijstelling hadquote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:40 schreef Injetta het volgende:
Ik ga nog even voor Pepijn. HIj was de "eerste" die wij in de "eerste" opdracht zagen. En was hij ook niet de "eerste" wiens naam Ernst Jan intikte?
Pepijn zat als eerste in de bus en is vervolgens achterin gaan zitten....
Los van het feit dat ze allebei krullen hebben valt dat toch wel mee?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:22 schreef Tha_Erik het volgende:
Het kan er bij mij gewoon niet in dat de mollen van twee opeenvolgende jaren zo op elkaar lijken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Toen ze het groene scherm kreeg zei ze: Jezus christus.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:46 schreef BobW het volgende:
Na die fout van Karin over 15 mijl/kilometer zegt ze: "Och Jezus" en slaat haar hand voor de mond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |