Goed punt, ik ga het doorgeven.quote:Op donderdag 6 januari 2011 15:41 schreef Aerox2002 het volgende:
Het is al een mooi lijstje met prijzen inderdaad
Worden de prijzen ook nog andersom gesorteerd zodat de eerst sluitende gewoon bovenaan staat in plaats van onderaan?
Geheim.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do androids dream of electric sheep?
quote:Op donderdag 6 januari 2011 22:39 schreef RitseB het volgende:
[..]
Geheim.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze vraag kon je dus niet via Fok search vinden omdat het antwoord in een plaatje stond. En ik uren zoeken in de foksearch![]()
quote:Op donderdag 6 januari 2011 22:39 schreef RitseB het volgende:
[..]
Geheim.Nu heb ik nog meer een hekel aan die schijt vraag gekregen. al weet ik nu het antwoordSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Goed bezigquote:Op zaterdag 8 januari 2011 10:21 schreef Nebo het volgende:
Oehoe ik heb een paar toffe games toegevoegd voor de Nintendo-fans. Onder andere Metroid Other M en Boom Blox Bash Party!
De prijzen moeten niet alleen worden omgedraaid maar ook worden geselecteerd op eindtijd, doordat de eindtijden zijn toegevoegd staan deze door elkaar. Moet wel zeggen dat er echt rot tijden tussen zitten zoals 12:00, de meeste mensen zitten dan op school of op het werk... voorheen werden ze volgens mij alleen 's avonds gesloten?quote:
[KPV] De grote kerstprijsvraag editie 2010 - Antwoordenquote:Op zaterdag 8 januari 2011 14:08 schreef Noppie2000 het volgende:
Ik heb het denk ik helemaal gemist, maar waar staan de antwoorden allemaal?
Bijvoorbeeld googlen op combobreakerquote:Op zaterdag 8 januari 2011 14:19 schreef Cerbie het volgende:
Hoe had je die fipo-quote-vraag ooit moeten vinden
Valve komt met Defense of the Ancientsquote:8. Hoeveel medewerkers werken voor dezelfde studio waar John, de stem van Duke Nukem, zijn stem aan verleent?
Dudebro II, My Shit is Fucked Up... (etc) komt naar de PC
107
Maar dat staat nergens in een nieuwsberichtquote:Op zaterdag 8 januari 2011 14:21 schreef Cerbie het volgende:
Ik had trouwens bij:
[..]
Valve komt met Defense of the Ancients
Valve, 250 medewerkers als antwoord.
Dusquote:Op zaterdag 8 januari 2011 14:23 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Maar dat staat nergens in een nieuwsbericht.
Postgeschiedenis bekijken van users die veel op games.fok zitten (ik heb volgens mij die van Wessiej bekeken) en dan kun je in het overzicht makkelijk zien op welk bericht enorm veel reacties zijn geplaatst.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 14:19 schreef Cerbie het volgende:
Hoe had je die fipo-quote-vraag ooit moeten vinden
En dat het antwoord in een nieuwsbericht stondquote:Op zaterdag 8 januari 2011 14:29 schreef Cerbie het volgende:
[..]
DusDe regel was dat het nieuws uit 2010 was.
http://www.google.nl/sear(...)i=&aql=&oq=&gs_rfai=quote:Op zaterdag 8 januari 2011 15:04 schreef Simsfan88 het volgende:
[..]
Postgeschiedenis bekijken van users die veel op games.fok zitten (ik heb volgens mij die van Wessiej bekeken) en dan kun je in het overzicht makkelijk zien op welk bericht enorm veel reacties zijn geplaatst.
Als je weet dat je op dat woord moet zoeken wel ja.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 15:23 schreef Thormodo het volgende:
http://www.google.nl/sear(...)i=&aql=&oq=&gs_rfai=
Veel makkelijker.
173, volgens mij (althans, kopiëren naar Word en regels tellen geeft die uitkomst).quote:Op zaterdag 8 januari 2011 15:30 schreef Simsfan88 het volgende:
[..]
Als je weet dat je op dat woord moet zoeken wel ja.
Hé hoeveel prijzen staat er a.t.m. online? Wie kan dat snel zien?
Er komen nog wat prijzen bij.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 15:50 schreef Orbis het volgende:
[..]
173, volgens mij (althans, kopiëren naar Word en regels tellen geeft die uitkomst).
quote:
Ik moest eerst lachen, tot ik de gelijkenis zag... Confronterend!quote:
Ik wil graag vroeg naar bed. Kunnen we 23.59 ook niet aanpassen?quote:Op zondag 9 januari 2011 15:10 schreef Simsfan88 het volgende:
Ziet er goed uit hoor, zitten veel mooie prijzen tussen. Complimenten aan de gehele games.fok crew, voor jullie is het veel werk geweest om het op te zetten, alles na te kijken en de prijzen toe te voegen. Ik zeg, volgend jaar weer!
Ik heb nog één verzoek, kunnen de eindtijden nog worden aangepast? Er zijn nu 3 tijden, namelijk: 12:00 - 18:00 en 23:59. 12:00 is echt een rot tijd, aangezien de meeste mensen dan op school of op het werk zitten en niet kunnen veilen. Op 18:00 zit ik meestal te eten maar dat is geen ramp, moet kunnen. Voorgaande jaren sloten vrijwel alle veiligingen 's avonds, wat denk ik voor de meeste ideaal is. Nu sluiten op dezelfde dag ook veel veilingen tegelijk. Als je 2 of meer prijzen wil die op dezelfde tijd sluiten moet je meerdere in de gaten houden. Voorgaande jaren ging het vaak om de laatste secondes, als je dan op meerdere prijzen moet letten is dat niet te doen. Bij deze dus het verzoek om de tijd 12:00 uit de veiling te halen en meer te variëren met sluitingstijden. Tenminste, er zijn neem ik aan toch meerdere mensen die dat willen, of niet?
Hoezo zeuren? Wat is er mis met een beetje opbouwende kritiek? 23:59 vind ik ook een rare tijd, maar alle prijzen die ik wil en om 23:59 sluiten zijn toch in het weekend, dus dat zal dan wel. Alle prijzen die doordeweeks om 12:00 sluiten kan ik simpelweg niet op bieden, omdat de (gemodificeerde) IE Explorer bij mijn stage niet overweg kan met de KPV site.quote:Op zondag 9 januari 2011 15:41 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Ik wil graag vroeg naar bed. Kunnen we 23.59 ook niet aanpassen?
Oftewel, niet zo zeuren, zo zijn de tijden nu eenmaalIk had ook liever elk uur 2/3 veilingen af zien lopen zoals 2 jaar terug. Maar goed het is nu eenmaal zo besloten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |