Er staan hier altijd minimaal vijf bovenlichten open, ook als het min tien is.quote:Op woensdag 5 januari 2011 21:41 schreef DutchTrain het volgende:
Toch weer heerlijk irrationeel dat mensen die er dichtbij wonen gewoon de straat opgaan en mensen die op tv een vlammenzee, grote rookwolken, en nóg erger: een burgermeester die zegt dat er vooralsnog geen gevaar is, zien, meteen achterdochtig worden en ramen en deuren sluiten.
Ik vraag me dan ook wel af wie er met dit weer alle ramen en deuren op had staan
Maar zouden diezelfde mensen die nu ramen en deuren dichthouden, ook de auto laten staan of langzamer gaan rijden met de auto als er in de zomer smog hangt?quote:Op woensdag 5 januari 2011 21:43 schreef Isegrim het volgende:
En ik vertrouw liever op mijn eigen common sense. Het gaat om een enorme brand in een bedrijf waar gevaarlijke stoffen verpakt worden en de wind stond exact deze kant op. Eén plus één is twee. Better safe than sorry.
Ja, want we hebben geen autoquote:Op woensdag 5 januari 2011 21:52 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Maar zouden diezelfde mensen die nu ramen en deuren dichthouden, ook de auto laten staan of langzamer gaan rijden met de auto als er in de zomer smog hangt?
Mooie potjes!quote:Op woensdag 5 januari 2011 21:16 schreef Isegrim het volgende:
[ afbeelding ]
Onze nieuwe kruidenpotjes, we hebben er 100.
¤ 1,75 per stuk.quote:Op woensdag 5 januari 2011 22:04 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Normaal 1,50 per stuk bij Dille en Kamille. Bij afname van 100 stuks 10% korting :-)
De lijst met aanwezige chemicaliën bedraagt ruim 80 pagina's. Ik verwacht niet dat de brandweer "even" kan meten wat er in de wolk zitquote:Op woensdag 5 januari 2011 22:05 schreef Alicey het volgende:
Het valt allemaal best mee uiteindelijk.
Dat valt wel mee. Misschien ook voor ons een idee. We hebben iets van 150 verschillende soorten kruiden staan, ook allemaal in andere soort potjes.quote:
Concentraties van "vreemde" stoffen zijn natuurlijk wel redelijk meetbaar.quote:Op woensdag 5 januari 2011 22:14 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
De lijst met aanwezige chemicaliën bedraagt ruim 80 pagina's. Ik verwacht niet dat de brandweer "even" kan meten wat er in de wolk zit
We wilden graag allemaal dezelfde potjes. We kopen er nog wat grotere exemplaren bij voor dingen die niet in kleine potjes passen.quote:Op woensdag 5 januari 2011 22:15 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat valt wel mee. Misschien ook voor ons een idee. We hebben iets van 150 verschillende soorten kruiden staan, ook allemaal in andere soort potjes.
Vroeg.quote:Op woensdag 5 januari 2011 22:16 schreef Alicey het volgende:
* Alicey gaat zo eens slapen. Morgen alweer hard werken voor weinig. Mijn leven....
Wtr allen!![]()
Dat is het ook, luchtmonster nemen, mee naar het lab, en dan weten we morgen of overmorgen wel wat er over kwam waaienquote:Op woensdag 5 januari 2011 22:15 schreef Alicey het volgende:
[..]
Concentraties van "vreemde" stoffen zijn natuurlijk wel redelijk meetbaar.
En er past precies de inhoud van een Wah Nam Hong bakje inquote:Op woensdag 5 januari 2011 22:15 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat valt wel mee. Misschien ook voor ons een idee. We hebben iets van 150 verschillende soorten kruiden staan, ook allemaal in andere soort potjes.
Welterusten!quote:Op woensdag 5 januari 2011 22:16 schreef Alicey het volgende:
* Alicey gaat zo eens slapen. Morgen alweer hard werken voor weinig. Mijn leven....
Wtr allen!![]()
Werkt jouw rookmelder thuis ook op die manier?quote:Op woensdag 5 januari 2011 22:17 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Dat is het ook, luchtmonster nemen, mee naar het lab, en dan weten we morgen of overmorgen wel wat er over kwam waaien
Nee. Ik heb geen rookmelder. De meeste rookmelders werken door het onderbreken van een lichtbundel. Andere door een meting van koolstof in de lucht. Één substantie dus, en geen duizenden.quote:Op woensdag 5 januari 2011 22:35 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Werkt jouw rookmelder thuis ook op die manier?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |