Ja wat dan?quote:Op zondag 2 januari 2011 21:22 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Ben jij Nederlander van oorsprong?
Joh we zijn gewoon bezorgd om dat meisje je hebt hier honderden reacties gekregen en ziet echt niet in dat je echt veel te ver bent gegaan, wuift het een beetje weg en dat is vragen om nog meer problemen. Wij willen geen debet zijn aan de nieuwste telegraaf-headline.
Was ik wel benieuwd naar ja.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:25 schreef Shalimar het volgende:
[..]
Dus jij probeert haar te vergeten door topics over moslims te openen en te vragen hoe het zit que moslims en sex?
Wel heel toevallig he, jou Megan Fox is moslim, en raad eens, een moslim topic!
Ik leef met je mee hoor. Balen voor je. Ik weet zeker dat je echt met smart zat te wachten op zijn liefdesverklaring. Was ook goed geweest om eens de capaciteit van de opslag van berichten van je gsm te benutten.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:22 schreef Prodent_tandpasta het volgende:
[..]
Waar zit die teleurgestelde chearlead smily!! XD
En dan vraag jij je NOG steeds af waarom mensen, zoals jij beweert, soms misschien wat overdreven reageren?quote:
Huh wat? Ik vervang TS met een doos chocola. (alleen vrouwen zijn moeilijk vervangbaarquote:Op zondag 2 januari 2011 21:26 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Ik leef met je mee hoor. Balen voor je. Ik weet zeker dat je echt met smart zat te wachten op zijn liefdesverklaring. Was ook goed geweest om eens de capaciteit van de opslag van berichten van je gsm te benutten.
Sorry meid. Komt echt wel een andere voorbij
Oke en wat wil deze topic zeggen, dat ik haar wil vergeten tochquote:Op zondag 2 januari 2011 21:28 schreef formerjellybean het volgende:
Nou over stalken heb je ook allerlei topics gemaakt en bleekt dus wel degelijk dat dat waar was en dat zij wel degelijk bestond.
Was een blijkbaar gefaalde poging tot cynisme doordat ts zei dat hij op mooiere vrouwen valtquote:Op zondag 2 januari 2011 21:28 schreef Prodent_tandpasta het volgende:
[..]
Huh wat? Ik vervang TS met een doos chocola. (alleen vrouwen zijn moeilijk vervangbaarhe TS?
)
Het gaat niet over haar, maar over het algemeen. Jullie maken het zo dat het over haar gaat... maar ik ga hier niet in over discussiequote:Op zondag 2 januari 2011 21:31 schreef formerjellybean het volgende:
en vervolgens maak je een topic tegelijkertijd over sex met moslima's beetje tegenstrijdig en tegelijkertijd ook erg creepy als je als weet dat je die gozer aan de lijn hebt gehad.
Wat formerjellybean wilt zeggen is dat je het eerst over een Turks meisje hebt, dus hoogstwaarschijnlijk moslim, en vervolgens een topic opent over moslims en sexquote:Op zondag 2 januari 2011 21:32 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Het gaat niet over haar, maar over het algemeen. Jullie maken het zo dat het over haar gaat... maar ik ga hier niet in over discussie
Zolang jij het maar volgt he meidquote:Op zondag 2 januari 2011 21:31 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Was een blijkbaar gefaalde poging tot cynisme doordat ts zei dat hij op mooiere vrouwen valt![]()
maar nvm/fail
Ik zal wel een open deur intrappen, maar je hebt de schijn hartstikke tegen.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:32 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Het gaat niet over haar, maar over het algemeen. Jullie maken het zo dat het over haar gaat... maar ik ga hier niet in over discussie
Je moet TS nu geen valse hoop gaan gevenquote:Op zondag 2 januari 2011 21:38 schreef PfenisBaron het volgende:
TS je moet gewoon de confrontatie met haar vriend aangaan. Dit is een win-win situatie.
Kom over als de onwetende gentleman die per ongeluk in de vuisten van een pauperlul loopt. Lok een goed gevecht uit, verkoop die paap daarbij nog een mooie mokerslag op zijn slaap en win haar erna voor je terug. Ze wil niemand die vecht en daarom kruip je mooi in de slachtofferrol die hij heeft veroorzaakt. Kortom: heel schijnheilig met een boksbeugel in je zak gaan vragen wat ie precies bedoelde met zijn bedreigingen.
Succes gegarandeerd, en seks bovendien ook binnen niet al te lange tijd
Valse hoop?quote:Op zondag 2 januari 2011 21:40 schreef Shalimar het volgende:
[..]
Je moet TS nu geen valse hoop gaan geven
Dank! Ik ga vrijdag naar een disco (ivm feest zusje) en zaterdag ook met vrienden, dus wie weet kom ik iemand tegen...quote:Op zondag 2 januari 2011 21:50 schreef John_Q het volgende:
Hoe je haar vergeet? Nieuwe meisjes ontmoeten.
Dat gevoel dat zij HET meisje is, is bedrog. Dat zien mensen alleen zelf nooit in.
Geloof me, de meisjes die je hierna gaat ontmoeten zijn minstens net zo leuk.
Zielig voor je, dat je het niet op een andere, meer eerlijke en mannelijke, manier kon oplossen.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:49 schreef PfenisBaron het volgende:
[..]
Valse hoop?
Ik heb exact dezelfde situatie gehad, ook met een gore muslam. De eerste strijd vecht je uit zoals ik net heb beschreven. Verder moet er nog een secundaire kloppartij plaatsvinden met de jongen (buiten de weet van het vrouwtje) waarin de verhoudingen tussen beide geslachtsgelijken weer worden rechtgezet en je zeker stelt dat hij jou (en haar) verder met rust laat.
Goed zo.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:53 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dank! Ik ga vrijdag naar een disco (ivm feest zusje) en zaterdag ook met vrienden, dus wie weet kom ik iemand tegen...
die vrijdag waar jij het over hebt daar is dat meisje er toch ook bij??quote:Op zondag 2 januari 2011 21:53 schreef iwannabehigh het volgende:
[..]
Dank! Ik ga vrijdag naar een disco (ivm feest zusje) en zaterdag ook met vrienden, dus wie weet kom ik iemand tegen...
Ja aan het begin van de avond bij ons thuis denk ik wel, maar mee naar de disco gaat ze zowieso nietquote:Op zondag 2 januari 2011 22:05 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
die vrijdag is dat meisje er toch ook bij??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |