Morgen kom ik met de scores van 2010.quote:Op vrijdag 24 december 2010 21:05 schreef Lindstrøm. het volgende:
Steek eens meer moeite in de OP.. mensen die er niet aan hebben meegedaan de vorige jaren pleuren maar wat neer..
anders pats boem slotje erop, gratis!
quote:Op vrijdag 24 december 2010 21:17 schreef Piebe het volgende:
[..]
Morgen kom ik met de scores van 2010.
ooh excuus, heb net de OP van het vorige deel gelezen.quote:
Ik heb het (na wat grof sorteerwerk) even door een programmaatje gehaald en dit zijn de uitkomsten:quote:Op vrijdag 24 december 2010 21:17 schreef Piebe het volgende:
[..]
Morgen kom ik met de scores van 2010.
Nice!quote:Op zaterdag 25 december 2010 02:30 schreef dot-matrix het volgende:
[..]
Ik heb het (na wat grof sorteerwerk) even door een programmaatje gehaald en dit zijn de uitkomsten:
Er is 531 keer gestemd op 252 unieke personen. Slechts 6 mensen uit deze lijst zijn daadwerkelijk overleden, te weten:
Harry Mullisch - 5 stemmen
Jean Nelisse - 2 stemmen
John Forsythe - 1 stem
Eddi Ruh McClanahan - 1 stem
Appie Baantjer - 1 stem
Anton Geesink - 1 stem
De mensen op wie het meest gestemd was, hebben het allemaal op een of andere manier overleefd. De top vijf:
Fidel Castro - 27 stemmen
Amy Whinehouse - 17 stemmen
Silvio Berlusconi - 15 stemmen
Nelson Mandela - 15 stemmen
Geert Wilders - 14 stemmen
Opmerkelijk is dat Laura Dekker (samen met de Paus) met 11 stemmen direct onder Geert Wilders is geeindigd. Bij Silvio Berlusconi had 1 iemand verwacht dat de doodsoorzaak een overdosis viagra zou zijn en twee mensen gingen er van uit dat zijn hart het zou begeven tijdens een stoeipartij met wulpse dames.
Verdere opvallende kandidaten om te overlijden waren 'die man van de wasmachinereclame' en 'de buurman'. Ik ben ervan uitgegaan dat beiden nog leven. Mocht een van deze 2 mensen onverhoopt toch om het leven gekomen zijn dan hoor ik het graag.
Meest genoemde doodsoorzaken waren:
Ouderdom - 95 stemmen
Vermoord/Aanslag - 74 stemmen (dit is inclusief 1 stem voor kalkaanslag en 2 stemmen die een belastingaanslag als reden hadden gegeven).
Hartaanval/Hartstilstand - 72 stemmen
Overdosis/Gevolgen drugsgebruik - 49 stemmen
Autoongeluk/Verkeersongeluk - 37 stemmen
Zelfmoord - 21 stemmen
Opmerkelijke doodsoorzaken waren verder: het openscheuren van een tiet, Rode Hond en opgegeten worden door een haai (goed voor 3 stemmen zelfs). Ook Joran van der Sloot werd twee maal als doodsoorzaak genoemd, waarmee van Laura Dekker in ieder geval de opmerkelijkste dood verwacht werd.
Het bepalen van de winnaar laat ik graag aan anderen over. Mocht iemand een fout vinden in de telling dan hoor ik het graag, mocht iemand wat te zeiken hebben dan mag tie het zelf beter doen.
quote:Op maandag 21 december 2009 14:20 schreef Homdeck het volgende:
Dit worden ze![]()
Johan Heesters / Het moet toch ooit eens gaan gebeuren
Sepp Blatter / Hartaanval
Juan Antonio Samaranch / Hartaanval
Boy George / Overdosis
Kelly / gestikt in een pinda
Joop van Zijl / Hartaanval
Sean Connery / Hartaanval
Pete Doherty / Overdosis
John Kraaykamp sr / Hartaanval
Piet Römer / Hartaanval
Leuk dat je mijn werk overneemt (niet dus)quote:Op zaterdag 25 december 2010 13:17 schreef dot-matrix het volgende:
Oh shit! Met in mijn achterhoofd "stront blijft altijd drijven" was ik ervan uitgegaan dat hij nog leefde. Ik heb hem aangepast.
(Ik ben overigens niet de TS, die laat het afweten)
Tsk, als je 'jouw werk' laat liggen moet je niet raar opkijken als anderen het oppikkenquote:Op zaterdag 25 december 2010 15:56 schreef Piebe het volgende:
[..]
Leuk dat je mijn werk overneemt (niet dus)
Minimale aanpassingen??quote:Op zaterdag 25 december 2010 21:58 schreef dot-matrix het volgende:
[..]
Tsk, als je 'jouw werk' laat liggen moet je niet raar opkijken als anderen het oppikken'Jouw werk' is trouwens een fatsoenlijke OP in elkaar zetten. Hoe moeilijk kan het zijn om de OP van vorig jaar te kopieren en met minimale aanpassingen hier neer te zetten?
Connery is inmiddels 80, kan me er iets bij voorstellen. Moore zou wel inmiddels meer favoriet moeten zijn, met zijn 83 jaar.quote:Op zondag 26 december 2010 03:05 schreef vergezocht het volgende:
Hoe komen jullie bij Sean Connery? Dat heb ik al een paar keer gezien
En Roger Moore ontbreekt? Hij is ook vrij oud.
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop