nadenken voordat je weer eens je vingertjes op je toetsenbord legt zou kunnen helpenquote:Op donderdag 30 december 2010 13:59 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Wat moet ik dan doen? Vertellen dat ik me helemaal top voel en ik er niets om geef? Gaat moeilijk he als ik er heel erg meezit en me zelfs ziek erdoor voel, door de stres...
Wie gaat er nou van uit dat een topic wat goed begint zo eindigt omdat Geenstijl het plaatst en een mod mijn OP terug plaatst?quote:Op donderdag 30 december 2010 14:02 schreef Mirjam het volgende:
[..]
nadenken voordat je weer eens je vingertjes op je toetsenbord legt zou kunnen helpen
zie je, da's dus jouw probleem.quote:Op donderdag 30 december 2010 14:03 schreef porsche1 het volgende:
[..]
Wie gaat er nou van uit dat een topic wat goed begint zo eindigt omdat Geenstijl het plaatst en een mod mijn OP terug plaatst?
Wil ik best doen hoor.quote:Op donderdag 30 december 2010 14:19 schreef Giester het volgende:
Hey Porsche1, hou ons op de hoogte!
tevens jij bent degene die dit op FOK! postquote:Op donderdag 30 december 2010 02:12 schreef porsche1 het volgende:
Moet dit nou.Voel me er al zwaar kut onder. En dan nog een topic.
Ik had de OP verwijderd omdat ik geenstijl haat. Maar SWj moest hem zonodig terug zetten en daardoor is dit alemaal gebeurt.quote:Op donderdag 30 december 2010 15:47 schreef Vinsjuh het volgende:
[..]
tevens jij bent degene die dit op FOK! postwie de bal kaatst kan m terug verwachten
Post een foto van je boze moeder! Or it didn't happen!quote:Op donderdag 30 december 2010 16:02 schreef porsche1 het volgende:
Ben ik weer, stevig gesprek met mijn ouders gehad, van ongeveer een half uur.
Ze waren heeeeel boos, niet normaal. Mag voorlopig nergens meer heen, mijn tv is afgepakt, mijn computer, mijn telefoon en mijn nieuwe iPod. Gelukkig heb ik mijn oude iPod nog waardoor ik alsnog op FOK! kan en msn. En mijn pinpas is ook afgepakt, heb enkel nog wat conant hier. Maar is ongeveer niets.
Ook moeten ze nog even nadenken of ze mij nog steeds zakgeld en kleedgeld zullen geven. Maar zoals ik ze hoorde zullen ze dat ook wel afpakken van me. Ik ben bijna alles kwijt.
Hoop dat ik het snel weer terug krijg, maar denk het niet...
Gelukkig was die gene die denet belde niet de politie. Maar ze zeiden dat de politie van de week nog iets lieten horen, anders werd het volgende week.![]()
Wat een kut gedoe allemaal, alleen maar omdat iemand de OP terug moest plaatsen en Geenstijl het op hun homepage moest zetten.
![]()
Nu voel ik me weer zwaar klote door dat gesprek van net en doordat ik alles kwijt ben.
;r
SwJquote:Op donderdag 30 december 2010 16:02 schreef porsche1 het volgende:
![]()
Wat een kut gedoe allemaal, alleen maar omdat iemand de OP terug moest plaatsen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |