Je kent ze wel, ingezonden brieven naar kranten en/of tijdschriften. Meestal van de 60+ die om de hedendaagse samenleving klagen of over de verhuftering van Nederland.Hun goed recht, maar hou het dan ook bij waarheden. Ik kwam vandaag dit pareltje tegen in de krant. Ter informatie: de welbekende A73-tunnels hebben een hoogtelimiet van 4,1 meter. Iets wat vaak genegeerd wordt waardoor de tunnels weer urenlang afgesloten zijn. Meneer Henk kon het niet meer aanzien en schreef het volgende

![2aje3q9.jpg]()
Nou Henk, laten we eens 20 km noordelijker op Google Streetview kijken. Wat zien we?
![2qsnsqc.jpg]()
Nou, dat zou toch wel een belletje moeten laten rinkelen bij meneer de vrachtwagenchauffeur met zijn 4,5 meter hoge combinatie. Mocht dat niet gebeuren, zien we voor de laatste afslag voor de tunnels dit bord nog:
![mkzukz.jpg]()
Ben je dan nog zo blind om door te rijden, wordt je gedetecteerd door de sensoren boven de snelweg en krijg je nogmaals het bord met knipperende LED-verlichting!
![2116lv8.jpg]()
Rijdt die Poolse chauffeur door, dan sluiten de slagbomen en wordt de tunnel afgesloten.
Maar volgens meneer Henk Mariën doet Rijkswaterstaat het allemaal verkeerd en kunnen die Oostblokkers achter het stuur het natuurlijk ook nooit weten dat ze te hoog zijn.