Ze is dan inmiddels ook de zestig gepasseerd.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:12 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ze ziet er ook niet meer zo uit...
Zie boven jou post.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:16 schreef Ferdo het volgende:
En gaat er al een lichtje branden, peaceman?
Je moet je herinneringen koesteren...quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:15 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ze is dan inmiddels ook de zestig gepasseerd.
Yups.. die bewaar ik voor de volgende baggerplaat. Geen idee wie dat genoegen zal smaken.quote:
quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:16 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Je moet je herinneringen koesteren...
Ik geef je een hint:quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:17 schreef peaceman het volgende:
[..]
Yups.. die bewaar ik voor de volgende baggerplaat. Geen idee wie dat genoegen zal smaken.
Hoe is het mogelijk...quote:
Geen idee of ik op dat uur op ben, maar anders zeker een kandidaatquote:
Volgend uurtje al...quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:20 schreef peaceman het volgende:
[..]
Geen idee of ik op dat uur op ben, maar anders zeker een kandidaat
Tja ik vind het wel terecht dat er een paar platen uitgevallen zijn. Vond het zo raar dat vorig jaar ineens bleek dat na zijn dood zijn muziek ineens mooier was.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
En dan te bedenken dat Dirty Diana deruit is gedonderd
Al weer ruim 10 jaar terug vloog ze uit die auto.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
En dan te bedenken dat Dirty Diana deruit is gedonderd
Denk niet dat ik dat ga redden.quote:
Sympathiestemmen...quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:21 schreef peaceman het volgende:
[..]
Tja ik vind het wel terecht dat er een paar platen uitgevallen zijn. Vond het zo raar dat vorig jaar ineens bleek dat na zijn dood zijn muziek ineens mooier was.
Overlijden = emotie en zo, je weet toch...quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:21 schreef peaceman het volgende:
[..]
Tja ik vind het wel terecht dat er een paar platen uitgevallen zijn. Vond het zo raar dat vorig jaar ineens bleek dat na zijn dood zijn muziek ineens mooier was.
Net zoals vorig jaar Ramses drie keer in de Top 10.quote:
Ja, en dat vind ik dus niet vreemd.quote:Op dinsdag 28 december 2010 00:23 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Net zoals vorig jaar Ramses drie keer in de Top 10.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |