abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90510311
Hallo beurs en economie liefhebbers,

Gaat 2011 nog wat worden met de beurs ?? Ik denk het wel, maar weet niet precies welke aandelen ik moet kopen.
Ben niet helemaal een beginner maar kan wel wat hulp gebruiken. Men roept altijd het gebruik van signalen per sms of email dat je mee kan kijken met de ervaren beleggers.
Ik heb een zoektocht gedaan de afgelopen tijd en kwam tot de conclusie dat die signalen erg veel kosten. Ga je eens kijken naar www.beursfoon.nl dan zit je al op honderden euro`s per jaar voor een abonnementje. Ik zou het wel graag willen en de rendementen van beursfoon zijn goed. Maar met mijn vermogen is dit gewoon geen doen. Ook US markets is erg duur.
Nu heb ik een abonnementje genomen op VA trader www.vatrader.nl en dat kost maar 99 euro voor een half jaar met aandelen en optie advies. Na wat info achterhaald te hebben van die club schijnt het best wel een leuke club te zijn met goede rendementen. Bestaat uit 3 beurskenners.
Eigenlijk is dit veel beter en snap niet waarom die anderen zo duur zijn. Wat vinden jullie van aan- en verkoopsignalen over het algemeen ?

[ Bericht 5% gewijzigd door PietjePuk007 op 28-12-2010 12:46:27 ]
  maandag 27 december 2010 @ 22:05:27 #2
259770 iamcj
Niets is onmogelijk
pi_90512573
Jochem zou me geel geven, maar vooruit:

www.postalbeursabonnementen.nl
Wie bang is voor morgen, kan niet genieten van vandaag.
Religie is als taal, een basisbehoefte voor een maatschappij, iedereen spreekt zijn eigen dialect en even verder op begrijp je niet meer wat de ander zegt.
  maandag 27 december 2010 @ 23:26:39 #3
159093 bascross
Get to the chopper!
pi_90516778
Ik heb al 450 euro verdiend met vatrader, echt fantastisch.
Bedankt Hans.
pi_90516883
quote:
1s.gif Op maandag 27 december 2010 23:26 schreef bascross het volgende:
Ik heb al 450 euro verdiend met vatrader, echt fantastisch.
Jij ook al?

Heb me vandaag aangemeld en toegepast en ja hoor kassa!
pi_90521964
Ik heb al 200.000 euro verdiend hiermee, het geld meer dan waard.
pi_90532508
Bij nader inzien laat ik 'm open, OP ziet er niet echt uit als spam. Even opruimen.

[ Bericht 70% gewijzigd door PietjePuk007 op 28-12-2010 12:46:52 ]
Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
pi_90534201
quote:
2s.gif Op dinsdag 28 december 2010 12:40 schreef PietjePuk007 het volgende:
Bij nader inzien laat ik 'm open, OP ziet er niet echt uit als spam. Even opruimen.
Sorry hoor, er staat een 1:1 verwijzing naar een zeer, zeer slecht opgebouwde site die mensen geld afhandig probeert te maken aan de hand van een systeem waarvan je niet eens een idee hebt hoe het werkt. Daarnaast is er ook algemene consensus dat een tradingsysteem die op een consistente manier geld kan maken minder effectief wordt als iedereen het gebruikt en wordt een goed systeem in eerste instantie ontworpen om er zelf geld mee te verdienen omdat dat de beste manier is om er winst uit te slepen.

Dit ruikt niet alleen naar spam, dit is spam.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')