Ah, op die fiets. Maar doorbreken is een beetje subjectief. Daarnaast wordt de term volgens mij vooral gebruikt bij artiesten die een succesvol debuutalbum hebben gehad. Dan is het ook wat logischer om van een "moeilijke tweede" te spreken.quote:Op zondag 6 maart 2011 23:36 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Volgens mij gaat dat tweede album om, nadat je doorgebroken bent
Zeker. Dan geldt het nog meer, maar überhaupt voor het eerst succesvolle artiesten ondervinden volgens mij meer druk dan andere artiesten.quote:Op zondag 6 maart 2011 23:39 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ah, op die fiets. Maar doorbreken is een beetje subjectief. Daarnaast wordt de term volgens mij vooral gebruikt bij artiesten die een succesvol debuutalbum hebben gehad. Dan is het ook wat logischer om van een "moeilijke tweede" te spreken.
quote:Bekende valkuil in de popmuziek: band breekt door, krijgt van alle kanten lof toe gewoven, rijdt ineens in een grote auto en wordt uitgenodigd op de meest exclusieve feestjes. En dan moet de volgende plaat komen. Het zal voor de heren van Elbow schelen dat ze al wat jaren bezig zijn. Pas bij album nummer vier kwam de echte doorbraak.
3voor12 album van de week (10)
ok, persoonlijk vond ik asleep at the back wat eentonig en saai worden richting het eind, ook mooi grotendeels, maar het album dak het minst vaak heb beluisterd, zal m weer es opzetten.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:44 schreef IAmKloot het volgende:
ten opzichte van Asleep At The Back vind ik Seldom Seen Kid overschat. Staan wel hele mooie liedjes op. Mirrorbal, Weather to Fly, The Loneliness of a Tower Crane Driver en One Day Like This zijn geweldig maar er staan wat mij betreft ook een aantal missers op
Die zijn juist enorm gaaf!quote:Op vrijdag 11 maart 2011 12:15 schreef kreuk050 het volgende:
Hij is prachtig....alleen Jesus is a rochdale girl vind ik niets...en the birds reprise....
Ik heb staan huilenquote:Op woensdag 30 maart 2011 14:34 schreef kreuk050 het volgende:
Elbow stond ook in de gierende zon op Rock Werchter 2 jaar geleden, was prachtig!
Ik heb ook tranen in m'n ogen gehad....nooit gehad bij een concert....helaas ging toen de zonnebrand in m'n ogen en kreeg ik nog meer tranenquote:Op woensdag 30 maart 2011 23:37 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb staan huilenWas de enige keer dat ik ze zag en heb weer mijn Elbow portie nodig! Dit jaar weer op Werchter, heb er zin in!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |