Niet allemaal hoor.. je hebt dr wel tussen zitten die dan de hele bak op stelten zetten maar dan moet je hem gewoon om gaan ruilen.quote:Op maandag 11 april 2011 18:58 schreef ToT het volgende:
[..]Ik vind ze om eerlijk te zijn maar heel saai!
En het zijn nog agressieve beesten ook.
Eens en eens!quote:Op maandag 11 april 2011 19:12 schreef Bastard het volgende:
Vind zelf de Discus heel mooi
[ afbeelding ]
En natuurlijk de Betta (japanse vechtvis)
[ afbeelding ]
Plecostomussen hebben altijd wel stippen, maar de grootte enzo verschilt per soort.quote:Op maandag 11 april 2011 19:09 schreef Lavenderr het volgende:
Oh, en er zitten stippen op geloof ik, witte. Of is dat als ze ziek zijn?
Heb er helemaal geen verstand van. Weet alleen dat ik die vissen mooi vind. Die met zo'n neonstreepje ook. Tetra's, dát weet ik toevallig
Wat, die vliegtuigbouwer?quote:
Ja van 4 jaar terug ofzo.quote:
Whehe, daar had ik de topictitel losjes op gebaseerd.quote:
Mijn natuurkunde docente op de middelbare-school begon het jaar steevast met "het regenboog-sprookje: of te wel waarom de lucht blauw is"quote:Op dinsdag 12 april 2011 15:45 schreef Odysseuzzz het volgende:
[..]
Whehe, daar had ik de topictitel losjes op gebaseerd.
Hier trouwens een wat langdradig lecture over de regenboog. Nederlands accent?
Kom je er toch achter dat je lang niet alles over regenbogen weet...zelfs simpele feiten.
Demolitionquote:Op dinsdag 19 april 2011 00:20 schreef ATuin-hek het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe het WTC echt is gevallen.
Bedankt, wel gemist.quote:Op donderdag 21 april 2011 21:03 schreef bl0emetjE het volgende:
Ook hier voor iedereen die het interessant vindt:
(...)
quote:Op zondag 24 april 2011 04:21 schreef Odysseuzzz het volgende:
[..]
Bedankt, wel gemist.
Hier ToT: je hebt een fan ( 3:10 )
Hoop dat het niet een té warme bedoening is, en dat jullie goed gaan natuurlijkquote:Op maandag 25 april 2011 08:38 schreef ATuin-hek het volgende:
Toch wel vreemd :p wedstrijd dansen op maandag
Thx, was idd erg warm maar ging erg goedquote:Op maandag 25 april 2011 12:58 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hoop dat het niet een té warme bedoening is, en dat jullie goed gaan natuurlijk
Yeahquote:Op maandag 25 april 2011 15:43 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Thx, was idd erg warm maar ging erg goed
Nog net geen punten, maar wel weer beter dan de vorige keer
Ik niet, maar ik kan me wel voorstellen dat er mensen zijn die er nu heel erg last van hebben. Over mijn auto ligt een laag stuifmeel...quote:Op maandag 25 april 2011 19:38 schreef Bastard het volgende:
Zijn hier ook mensen met hooikoorts
Heb zelf nergens last van hoor, maar iedereen lijkt het te hebben.. zou bijna denken aan een complot
Ja bij mij ook, niet te zuinig.. .en een enorm veel insectenleed op mijn voorruit!quote:Op maandag 25 april 2011 20:27 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik niet, maar ik kan me wel voorstellen dat er mensen zijn die er nu heel erg last van hebben. Over mijn auto ligt een laag stuifmeel...
Wat een held. Zeker bang alsnog voor het hekje te moeten komen?quote:Een van de acht geïnterviewden verleent pas toestemming voor gebruik van de beelden na zijn overlijden.
Vermoedelijk ja.. schaamt zich misschien niet voor zijn daden zoals zijn collega's dat ook niet doen maar wil er geen verantwoording voor dragen.quote:Op dinsdag 26 april 2011 10:30 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Wat een held. Zeker bang alsnog voor het hekje te moeten komen?
Verder best intereSSant.
Als er nou nog een briefje in zat met de tekst mispoes! of iets dergelijks, okee, maar helemaal leeg...quote:Op donderdag 28 april 2011 08:26 schreef Bastard het volgende:
http://www.gva.be/nieuws/(...)bus-zowaar-leeg.aspx
Leeg? Als in.. er zat geen zwarte doos in het vliegtuig dat opsteeg of.. ze hebben de inhoud gehoord en dachten.. we kunnen beter vertellen dat de doos leeg is?
Maar dan op zn Frans dan Miss Kittyquote:Op donderdag 28 april 2011 08:59 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Als er nou nog een briefje in zat met de tekst mispoes! of iets dergelijks, okee, maar helemaal leeg...
Google Tanslate gebruikt? Mispoes geeft niets, maar mis poes...quote:Op donderdag 28 april 2011 09:01 schreef Bastard het volgende:
[..]
Maar dan op zn Frans dan Miss Kitty
Eerste hit!quote:Op donderdag 28 april 2011 09:30 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Google Tanslate gebruikt? Mispoes geeft niets, maar mis poes...
En hoe is het met de vissen, zijn de jonkies allemaal nog in leven?quote:Op maandag 25 april 2011 15:43 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Thx, was idd erg warm maar ging erg goed
Nog net geen punten, maar wel weer beter dan de vorige keer
Lijkt wel een tuinbeeldje.quote:Op maandag 2 mei 2011 17:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik zal een duidelijkere foto neerzetten, alleen zit er dan geen con-of chemtrail bij![]()
[ afbeelding ]
Ja he, zo mooi.quote:
Ik heb er ook geen verstand van, heb alles opgezocht op google. Weet nu dat ze ongeveer 17 dagen zitten te broeden en dat ze afwisselen omdat de ene duif een witte rand om haar/zijn nek heeft. De ander heeft dat niet.quote:Op maandag 2 mei 2011 18:29 schreef Ketamier het volgende:
Wat lief dat ze afwisselen haha. Wist ik niet. Geen verstand van duiven verder.De ander gaat ondertussen voedsel zoeken? In de buurt?
Mooi stukje tuin wat ik zo kan zien btw.
Goed idee. Alleen ik kan het niet doen, heb 0,0 verstand van voetbal. Kun je het zelf niet? Of doe anders een oproep op de FB. Lukt vast welquote:Op dinsdag 3 mei 2011 22:01 schreef Typisch het volgende:
Ik weet niet of iemand het voetbal op Nederland 3 aan het kijken is.. Maar dit is echt wel BNW stuff aan het worden daar, de FIFA. Tijdje terug al gevraagd, heeft iemand zin en kennis om een topic over de FIFA/UEFA corruptie te maken?
Ik heb redelijk verstand van voetbal (zelfs een seizoenkaart bij Feyenoordquote:Op dinsdag 3 mei 2011 22:24 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Goed idee. Alleen ik kan het niet doen, heb 0,0 verstand van voetbal. Kun je het zelf niet? Of doe anders een oproep op de FB. Lukt vast wel
Ach, soms kan er zelfs met een niet zo indrukwekkende OP een goed topic ontstaan.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 22:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ik heb redelijk verstand van voetbal (zelfs een seizoenkaart bij Feyenoord![]()
, shame on me ), maar niet van het vieze spelletje wat er achter lijkt te worden gespeeld. Kan wel wat googlen en dubieuze dingen aanhalen, maar dat is niet echt voer voor een krachtige openingspost, wat bij elkaar geraapte zooi.
Zal eens kijken, binnenkort.. Denk ik.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ach, soms kan er zelfs met een niet zo indrukwekkende OP een goed topic ontstaan.
Dus waarom probeer je het niet gewoon? Je bent Feyenoorder, dus weet van aanpakken (korte mouwen he)
Gewoon doen!!
Maar hoe gaat het nu met je garnalen/visjes?quote:Op woensdag 4 mei 2011 12:38 schreef ATuin-hek het volgende:
BRIAN!......SKATE!......BRIAN!.....FIGHT!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |