niet echt.. dingen waar ik echt trek in heb kan ik wel krijgen/maken en er is hier genoeg lekkers om niks van thuis te hoeven missenquote:Op dinsdag 21 mei 2013 13:25 schreef Iwanius het volgende:
Zijn er nu zaken op culinair gebied die jullie daar van Nederland missen?
Dingen waarvan je zegt: " man, ik heb mij toch trek in een boterham met hagelslag of Calve pindakaas. "
Ik miste helemaal niets eerlijk gezegd. En als ik het iets miste was het fastfood wel (KFC en Pizza Hut specifiek) en laten ze het daar nou ook hebben en ook nog eens tegen ongelofelijke bodemprijzen!quote:Op dinsdag 21 mei 2013 13:25 schreef Iwanius het volgende:
Zijn er nu zaken op culinair gebied die jullie daar van Nederland missen?
Dingen waarvan je zegt: " man, ik heb mij toch trek in een boterham met hagelslag of Calve pindakaas. "
Een lekkere zak chips als ik 's avonds een filmpje aan het kijken ben. Vind de chips hier maar niks.quote:Op dinsdag 21 mei 2013 13:25 schreef Iwanius het volgende:
Zijn er nu zaken op culinair gebied die jullie daar van Nederland missen?
Dingen waarvan je zegt: " man, ik heb mij toch trek in een boterham met hagelslag of Calve pindakaas. "
Oudbakken chipsquote:Op maandag 27 mei 2013 11:39 schreef Chule het volgende:
[..]
Een lekkere zak chips als ik 's avonds een filmpje aan het kijken ben. Vind de chips hier maar niks.
Chips hier zijn redelijk smakeloos inderdaad. Op zich heb je nog wel dat ene Duitse importmerk wat je in meeste supermarkten kunt vinden. Dat is nog wel te doen maar de Lays hier bijvoorbeeld slaat nergens op vergeleken met Nederland.quote:Op maandag 27 mei 2013 11:39 schreef Chule het volgende:
[..]
Een lekkere zak chips als ik 's avonds een filmpje aan het kijken ben. Vind de chips hier maar niks.
Heb er twee jaar gewoond.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 16:02 schreef One_conundrum het volgende:
Haai,
Zijn er lui hier die in HK wonen?
Apart dat je al wel een vliegdatum hebt maar de visa/werk nog niet hebt geregeld. Nou ja, succesquote:Op vrijdag 31 mei 2013 22:08 schreef One_conundrum het volgende:
Daar wordt aan gewerkt idd. Visum krijgen zonder blijkt (schijnt) niet makkelijk te zijn.
quote:Op vrijdag 31 mei 2013 22:08 schreef One_conundrum het volgende:
Daar wordt aan gewerkt idd. Visum krijgen zonder blijkt (schijnt) niet makkelijk te zijn.
Dit dus, ben benieuwd hoe dat zal gaan. En al heb je een baan gevonden, moet je vaak ook nog een uittreksel of een invitiation letter van het bedrijf zelf hebben alvorens je daar bij de douane staat.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 21:25 schreef static het volgende:
Heb je al een baan daar? Je kunt niet zomaar even binnenvallen zonder werkvisum.
Ja, dat moet. Officieel mag je zonder visum namelijk niet studeren in Hong Kong. Let op dat je bij aankomst in de Hong Kong Residents rij gaat staat bij de passport controle zodat ze je visum zien en je niet die 90 dagen stempel krijgt.quote:Op zondag 26 mei 2013 20:19 schreef hemarookworst het volgende:
In Hong Kong kan je 90 dagen verblijven zonder visum. Maar ik ga daar 4 maanden lang studeren tijdens een utiwisselingsprogramma. Moet ik dan in HK visum aanvragen of hier in NL van tevoren of hoe zit dat?
Ideaal of niet, je kunt grote problemen krijgen als je je zaken niet regelt van tevoren. Ze zijn er in China erg streng mee.quote:Op zaterdag 1 juni 2013 14:42 schreef One_conundrum het volgende:
Ideaal is niet nee. Dat zijn we ons bewust.
Hahaha klinkt als een goed doordacht planquote:Op vrijdag 31 mei 2013 21:07 schreef One_conundrum het volgende:
Cool. Mijn vriendin en ik willen er gaan wonen en werken, nadat we zijn afgestuurd. 22 augustus vliegen.
quote:Op woensdag 5 juni 2013 06:01 schreef along het volgende:
[..]
Hahaha klinkt als een goed doordacht plan![]()
Business visums zijn verkrijgbaar, maar veel (Internationale) bedrijven in Hong Kong zitten niet meer te wachten op Europeanen, dat je "vloeiend"engels spreekt is geen pluspunt meer. Een witneus is ook niet meer perse het visite kaartje van een lokaal bedrijf, omdat er al 100000en ABCèrs zijn in hong kong.![]()
Veel mensen die ik hier spreek zijn via hun eigen baan naar hun positie in hong kong gerold.
Uiteraard niet onmogelijk, want ik zit hier ook zonder een business visum, en heb toch een baan + visa and ID kaart, maar het is niet makkelijkps nog 4 jaartjes te gaan en dan mag ik eindelijk aanspraak maken op een pernamente hong kong residency
![]()
*Sorry for dubbel post/ mislukte edit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |