Het zou me niet verbazen als dat het sterkste team is dit jaar. Alleen Shaq, sjezus wat een olifant is dat geworden. Ziet er niet uit.quote:Op donderdag 23 december 2010 10:40 schreef LuieSurinamer het volgende:
Ik kan niet wachten tot iedereen bij Boston fit is.
haha zo'n gast is toch geweldigquote:Op donderdag 23 december 2010 10:41 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen als dat het sterkste team is dit jaar. Alleen Shaq, sjezus wat een olifant is dat geworden. Ziet er niet uit.
Ach, hij krijgt het nog wel steeds gedaan op zijn 38e. Hij is trouwens al 4 jaar de meest fitte en slechtst betaalde O'Neal in de leaguequote:Op donderdag 23 december 2010 10:41 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Het zou me niet verbazen als dat het sterkste team is dit jaar. Alleen Shaq, sjezus wat een olifant is dat geworden. Ziet er niet uit.
Ja dat is waar.quote:Op donderdag 23 december 2010 12:22 schreef BitetheBullet het volgende:
[..]
Ach, hij krijgt het nog wel steeds gedaan op zijn 38e. Hij is trouwens al 4 jaar de meest fitte en slechtst betaalde O'Neal in de league
Heat- lakersquote:Op zaterdag 25 december 2010 00:32 schreef Doublepain het volgende:
Celtics zouden toch tegen de Lakers gaan op Christmas Day?
3pt shooting is het probleem ook niet, maar dat gaat ten koste van rebounding. God wat heb ik hier lopen vloeken als Boozer of Thomas weer een makkelijke offensive rebound kan krijgen, dat moet echt beter.quote:Op zaterdag 25 december 2010 19:43 schreef Djokotron het volgende:
Oh, commercie, commercie
3pt shooting van new york is echt sick bij momenten, looks soooo easy.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |