abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_90343759
quote:
1s.gif Op donderdag 23 december 2010 15:07 schreef simmu het volgende:

[..]

nja, naar ik begrepen had is haar moeder wel een beetje, uhm, wereldvreemd.

ik zou gewoon (per skype) naar canada bellen hoor! eventueel wil ik dat vanaaf wel ff doen mocht verder niemand skype hebben. skype bellen was toch gratis? nja, dat weet sangdrax wel.
Toch alleen als de andere ook skype heeft?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_90343776
quote:
1s.gif Op donderdag 23 december 2010 15:09 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Toch alleen als de andere ook skype heeft?
Ja, ik geloof het ook..
pi_90343924
quote:
1s.gif Op donderdag 23 december 2010 15:07 schreef simmu het volgende:

[..]

nja, naar ik begrepen had is haar moeder wel een beetje, uhm, wereldvreemd.

ik zou gewoon (per skype) naar canada bellen hoor! eventueel wil ik dat vanaaf wel ff doen mocht verder niemand skype hebben. skype bellen was toch gratis? nja, dat weet sangdrax wel.
Een beetje vreemd misschien, maar wel op de hoogte. Ze zou immers een pakketje voor BB meenemen naar Canada en eentje terug naar hier voor het lootje van BB.

skype werkt alleen als je beide skype hebt, natuurlijk. En volgens mij kun je de ander ook alleen maar bellen, als diegene skype open heeft staan. Ik skype wel eens met schaap als hij weeg is, en als ik dan net iets te vroeg 'bel', maakt hij geen verbinding omdat het programma skype nog niet geopend is aan de andere kant.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_90344079
geen idee, zodra sangdrax thuis is vraag ik het, die weet dat wel. wellicht heeft die een idee. ik kan zelfs nog viavia per mail aan iemand in canada vragen of die wil (proberen te) bellen. wellicht wat overdreven, maar het kan. ik schat basboussa eerlijk gezegd niet in als een fake. je weet het nooit.]

ik heb liever dat ik bel en mezelf voor gek zet dan dat er echt iets is!
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  † In Memoriam † donderdag 23 december 2010 @ 15:17:49 #55
240917 Mula
pi_90344181
Volgens mij kan je ook skype gebruiken om te bellen als de andere persoon geen skype heeft. Jij belt dan vanaf je computer naar een normaal nummer (die de andere persoon kan opnemen op de normale manier; via zijn of haar telefoon dus! :D ). Ik geloof dat dat niet gratis is, maar dat je dan skype-beltegoed moet kopen.
  donderdag 23 december 2010 @ 15:28:38 #56
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_90344695
Skypen kun je ook naar een vast of mobiel nummer inderdaad.
Voor een mobiel nummer is dat hetzelfde als wat je normaal betaald maar naar een vaste lijn is het echt heel goedkoop. Die ander neemt dan gewoon zijn eigen telefoon op.

Maar ik zou als SS gewoon even bellen naar de moeder van Basboussa. Gewoon even vragen of het gelukt is met de pakketjes.
Geheel wereldvreemd kan het mens niet zijn als ze haar dochter aan de andere kant van de wereld gaat opzoeken en een pakje meeneemt.
pi_90348671
Met skype bellen naar een ander skype account is gratis, maar naar vast of mobiel moet je tegoed hebben.

Maar denken jullie echt dat ze fake is? Dat verwacht ik niet hoor, maar goed ik ben misschien niet zo doortastend wat dat betreft... ;)
Fake it till you make it...
  donderdag 23 december 2010 @ 17:43:56 #59
298315 SacreCoeur
circle pits and gig violence
pi_90351347
Had ze niet ook een profiel op babybytes?
Of ben ik nou in de war.

Ik dacht iig dat zij dat was en daar is ook al een tijdje niemand online op geweest.
Niet dat ik hiermee iets bijdraag, maar toch :')
pi_90357827
Maar ál zou er wat met BsB zijn. Haar moeder is de gene die het pakje in Nederland op de post had/zou moeten doen.
pi_90358072
Wellicht compleet overbodig en ik wil niemand ongerust maken. Maar toch zit het mij ook niet lekker. Ik lurk al een tijdje mee in oud en inmiddels post ik er ook in z&g. Ze is wel iemand die consequent postte en ineens niet meer. Ik moet dan zo denken aan een verhaal dat ooit nog in het nieuws is geweest. Een vrouw postte ook ineens niet meer op een forum waar ze consequent aanwezig was en die afloop was niet zo positief. Wellicht is gewoon ziek maar toch als je enthousiast meedoet met SS en dan niets laten weten komt op mij vreemd over.
pi_90358448
Ik maak me ook echt zorgen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_90358998
In het Estafette topic staat dat ze skype heeft.
pi_90359032
dude, geef mij r telefoonnummer en naam dan bel ik r moeder wel, opgelost slotje?
pi_90359048
Oh, dit had ik ook helemaal gemist. Pfffff, ik hoop maar dat alles oké is.
pi_90359343
quote:
1s.gif Op donderdag 23 december 2010 20:38 schreef Kleurdoos het volgende:
dude, geef mij r telefoonnummer en naam dan bel ik r moeder wel, opgelost slotje?
Precies.

Wie had nou ook alweer d'r nummer in Canada? PM maar, dan bel ik wel. Hoe laat is het daar nu?
pi_90359581
quote:
1s.gif Op donderdag 23 december 2010 20:44 schreef Ssserpente het volgende:

[..]

Precies.

Wie had nou ook alweer d'r nummer in Canada? PM maar, dan bel ik wel. Hoe laat is het daar nu?
Totaal afhankelijk van waar ze zit. Maar het is in elk geval vroeger. Bij mijn ouders is het nu 5 uur vroeger (hoogte Aruba).
pi_90359642
Da's mooi, dan bel ik 'r sowieso niet wakker. Mits ik vanavond bel natuurlijk.
pi_90359670
quote:
1s.gif Op donderdag 23 december 2010 20:49 schreef Ssserpente het volgende:
Dus het is iig vroeger? Dan bel ik 'r sowieso niet wakker?.
Dat weet je natuurlijk nooit.

Ja het is daar vroeger...
pi_90359726
Sorry, had tussendoor ge-edit.
pi_90359891
Fijn dat of KD of Serpente of Keshet het op zich willen nemen!
pi_90360290
mja boeiend, gewoon ff aan r moeke vragen of r dochter oke is omdat ze mee zou doen met ons 'kerstfeest'en we niets meer van r hoorden. dan hebben we t hele basboussagateding gehad en dan schrikt zij zich niet lam als ze bijv te vroeg bevallen is en trots r kindje komt laten zien hier ofzo
pi_90360305
Als ik een nummer krijg natuurlijk. Want ik begrijp dat Yppy bellen nogal ver vindt gaan. En zij heeft ws d'r telefoonnummer. Ikzelf vind bellen niet zo'n grote stap; het risico bestaat idd dat ze er niet op zit te wachten omdat ze bewust afwezig is, maar dan nog is er geen man overboord, toch? Sorry is snel gezegd en ik ben ervan overtuigd dat ze dan stiekem tch best gevleid is dat we ons zorgen maken.

Kortom, ik vind het het gokje om uit te sluiten dat er iets ernstigs is gebeurd wel waard iig. :)
  donderdag 23 december 2010 @ 21:01:35 #74
216602 mikoxx
Trotse tweelingmama!!
pi_90360379
Ik vind het een prima plan, en volgens mij vinden we dan allemaal wel. Ik hoop dat er snel een einde aan de ongerustheid komt, en dan natuurlijk liefst met positief nieuws.
pi_90360595
nou ehm, ze zit er niet op te wachten misschien, maar ondertussen is er wel iemand die tijd en moeite in t maken van een paje voor SS heeft gestoken..en die nu zelf niets ontvangt, dus een verklaring lijkt me enigzins wel van fatsoen :+
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')