Ja super man! Had niet gehoeven, maar word erg gewaardeerdquote:Op woensdag 22 december 2010 21:00 schreef genakt het volgende:
[..]
ja smaken ze goed![]()
dacht je komt helemaal hiernaartoe rijden dus extratje voor dean
graag gedaanquote:Op woensdag 22 december 2010 21:04 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja super man! Had niet gehoeven, maar word erg gewaardeerd
ja ben er echt super blij meequote:Op woensdag 22 december 2010 21:00 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Monster! Veel plezier ermee dude. Gisteren nog even mee ge-oefend, en de buis heeft zelfs iets meer gain dan die er uit kwam.
L.no vond het erg gezellig, en zowel je moeder als de honden zijn erg lief. En je tat's zijn fucking awesome.
Nee, ze wou het zeggen, maar ze durfde niet zo goedquote:Op woensdag 22 december 2010 21:07 schreef genakt het volgende:
[..]
graag gedaan
[..]
ja ben er echt super blij meehad hem vanmiddag op half staan
was wel erg hard. Distortion niet echt super uit zichzelf maar dat had ik al verwacht met de gt8 gaat alles wel goed
kan erop aangeven of ik de amp gebruik of de gt 8 en hoeveel procent enz. dus dat is geen probleem
me moeder vond jullie ook aardig hahahdacht vraag maar even of jullie wat willen komen drinken jullie waren zo lang onderweg en over tat's zij je anders niks
je bedoeld ff droppen in Kerkrade? zou ik moeten vragen of me ma hem meeneemt hahaquote:Op woensdag 22 december 2010 21:01 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ben hier nog wel een paar dagen, dus je mag hem wel droppen. Drop dan ook even een tuner en kabeltje, want heb mijn gereedschap niet mee. Breng ik hem wel terug op reis naar huis
hij heeft mooi plekje gekregenquote:Op woensdag 22 december 2010 21:09 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Nee, ze wou het zeggen, maar ze durfde niet zo goed
Die Marshall wil wel inderdaad, komt helemaal goed zo te horen
Ja, dat word hier allemaal niks, hehe. Heb wel twee gitaren staan die ik net gekocht heb, en kan er niks aan doen, het brand me nu al in!quote:Op woensdag 22 december 2010 21:14 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
je bedoeld ff droppen in Kerkrade? zou ik moeten vragen of me ma hem meeneemt haha
maar dan zou er gelijk ook een andere snaar dikte op moeten en geïntoneerd worden, hals schoon gemaakt en geolied worden. toch klusjes die ik zelf moet leren te doen, dus denk dat ik het maar zelf ga proberen
Kijk aan, vet!quote:Op woensdag 22 december 2010 21:16 schreef genakt het volgende:
[..]
hij heeft mooi plekje gekregen
[ afbeelding ]
Welke sneeuw?quote:Op woensdag 22 december 2010 21:17 schreef Gitaarmat het volgende:
Ben benieuwd of ik morgen in Roden kan komen vanwege de sneeuw.
Hangt er vanaf wat je budget isquote:Op woensdag 22 december 2010 21:22 schreef blckbb het volgende:
Heeft iemand nog een oude, rotte, beschimmelde opknap gitaar te koop of kent iemand er een? Ik zoek het liefst een of ander jaren '60 ding als project gitaar
heb hier nog een gibson lp uit 1959 liggen, mag je komen ophalen...quote:Op woensdag 22 december 2010 21:22 schreef blckbb het volgende:
Heeft iemand nog een oude, rotte, beschimmelde opknap gitaar te koop of kent iemand er een? Ik zoek het liefst een of ander jaren '60 ding als project gitaar
Eigenlijk wil ik niet meer dan 100 euro aan de gitaar zelf uitgeven. Maar dan mag het ook wel een behoorlijke opknapper worden. Het liefst heb ik een Egmond overigensquote:Op woensdag 22 december 2010 21:23 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wat je budget is
Dat mag ik wel hopen jaquote:Op woensdag 22 december 2010 21:22 schreef brother52 het volgende:
quote][ afbeelding ] Op woensdag 22 december 2010 20:52 schreef The_Dean het volgende:
Dat ding kan zich in geluid en speelbaarheid ook meten met gitaren in de hogere regionen.
Ja, daar ging iets niet goed...quote:
ja had ik eerst ook. Je kan het de preamp helemaal uitzetten en alleen de effecten gebruiken.. Ik heb clean gebruik ik maar 20 % me gt 8 en de rest versterker. Distortion andersom.quote:Op woensdag 22 december 2010 20:53 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
is mij in een aantal jaar nog niet gelukt
vond het meeste 'net niet'.
in combi met de M13 van line 6 was het al heel wat beter, maar nu met een buizentop en alleen de m13 heb ik hem zelf eigenlijk niet meer nodig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |