quote:Op woensdag 22 december 2010 15:42 schreef oeke het volgende:
Al die jurkjes! Ik vind ze alledrie heel mooi! Die twee grijzen en die witte.![]()
![]()
Ko krijgt wel een kerstoutfit aan. Tenminste ik ben nu iets voor hem aan het naaien waarvan ik hoop dat ik op tijd het afkrijg.![]()
Ik wilde het sowieso maken, maar kerst is wel een mooi moment om het te dragen.
Groof, wat oppervlakkig!quote:Op woensdag 22 december 2010 11:15 schreef groofskendezoveelste het volgende:
En ik heb net besloten.... Ik wil graag meedoen met de volgende Dpambestelling. In de volgende maat heb ik weinig liggen en ik kan ook niet veel leuks vinden tot nu toe, dus ik zou graag eens meedoen. Al is het maar voor de sokken waar Oeke het over heeft en de perfecte maillots van Sorbo.
De Zeeman had aardige jasjes voor weinig, en de Hans Textiel heeft onwijs leuke skijasjes met salopetjesquote:Op woensdag 22 december 2010 15:51 schreef miss_sly het volgende:
ow ja, speaking of jasjes: ik denk dat we voor Senna toch nog een winterjasje moeten kopen. Het paarse kan nog wel, maar wordt wat kort. Iemand leuke jasjes in 80/86 gezien? Of een leuke site met sale?
quote:
Haha, vanwege die tweestrijd idd. En het was een grapje omdat je specifiek begon over die perfecte maillot.quote:Op woensdag 22 december 2010 20:30 schreef groofskendezoveelste het volgende:
[..]
![]()
Ikkeniesnapnie
...
Omdat ik laatst wilde weten of jullie ook die tweestrijd in jezelf kenden?Het is nl niet zo dat mijn kinderen nooit kleren nodig hebben.
![]()
Tot nu toe is alles nog goed aangekomen onder de 19,- xDquote:Op woensdag 22 december 2010 18:57 schreef huuphuup het volgende:
Nice SC! T shirtje is niet echt mijn ding maar je rekening wel![]()
en idd, voor 0,95 is een extra shirtje nooit weg. Wel een mooi kleurtje blauw btw.
Ik heb overigens wel eens gehad dat mn bestelling dan niet verzonden werd met zo'n bedrag, was een bestelling die for some reason in 2 delen zou komen, toen hebben ze het 2e deel geannuleerd wegens te laag bedrag. Keistom!
Kinderbijslagtijdquote:Op woensdag 22 december 2010 20:34 schreef groofskendezoveelste het volgende:
... Er komt nu ook weer een ietsjepietsje rijkere tijd in zicht (oftewel, ik ben bijna weer bij met al mijn betaalverplichtingen), dus dan wordt zeveren over kleding ook weer leuker
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |