Ok, heb Nachtwacht gesmst dat 'ie maar een ander potje met rood spul mee moet nemen als ze die salsa daar ook niet hebbenquote:Op woensdag 22 december 2010 15:22 schreef conleche het volgende:
[..]
Ja joh, al die rode wrapsalsa's lijken op elkaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Help
Geen zorgen voor de dag van morgen.
Macaroni kan ook erg lekker zijn!quote:Op woensdag 22 december 2010 15:34 schreef Swietje het volgende:
Oohhh, klinkt goed Vik![]()
Wij eten macaroni
ik ook!quote:Op woensdag 22 december 2010 15:34 schreef _aurum_ het volgende:
ik gooi altijd chilisaus over mijn wraps
Ja, ik smste al: 'en dan bedoel ik dus NIET kip tandoori!'quote:
crème brûléequote:Op woensdag 22 december 2010 15:35 schreef Merel het volgende:
Oh ik heb gisteren trouwens heeeerlijk gegeten
Vooraf sashimi van tonijn, hoofd zeebaars, en toe hele goede crème brûléeMaar ik moet in januari zooooo afvallen
Nee hoor. Dat is heel boeiendquote:Op woensdag 22 december 2010 15:37 schreef Merel het volgende:
Ja maar jeetje Tink, dat zijn me ook een suffe onderwerpen om foto's van te zoeken!
Er zijn zoveel studenten Engels in dit topic dat ik me er niet aan ga wagen!quote:Op woensdag 22 december 2010 15:41 schreef Tinkepink het volgende:
Nou, voor zo'n hoog percentage academici in de engelstalige hoek is de respons overweldigend!
Geen ideequote:Op woensdag 22 december 2010 15:46 schreef V1z0R het volgende:
Hoe zie je foto's voor je met als thema 'financial return'?
Een foto van een pinapparaat dat je geld weer insliktquote:Op woensdag 22 december 2010 15:46 schreef V1z0R het volgende:
Hoe zie je foto's voor je met als thema 'financial return'?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |