Klopt, hoe meer sneeuw hoe slechter het ijs wordt, sterker nog het dooit gewoon onder de sneeuw dus het ijs wordt alleen maar dunner.quote:Op woensdag 22 december 2010 10:48 schreef Arcee het volgende:
Als ze niet vegen kan er zelfs eind februari nog niet geschaatst worden als het zo lang door vriest?
Ijstransplantatie?quote:Op woensdag 22 december 2010 10:53 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Klopt, hoe meer sneeuw hoe slechter het ijs wordt, sterker nog het dooit gewoon onder de sneeuw dus het ijs wordt alleen maar dunner.
Ga maar eens in een iglo zitten dan merk het welsneeuw is gewoon een deken op het ijs en daarom moet het sneeuw van het ijs af om het ijs sterk en schaatsbaar te houden
![]()
Wil het ijs groeien dan moet je gemiddeld -15/-20 hebben wil het een beetje door zetten, maar zoiets zullen wij niet krijgen.
Maar dat heeft er natuurlijk niets mee te maken dat de naam van de voorzitter nog altijd Wieling is.quote:Op woensdag 22 december 2010 11:17 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
[..]
Henk Kroes is in 2007 gestopt
Die bruggen zijn meestal het grootste probleem. Hier in harlingen ook. Paar dagen terug lag er bij de spoorbrug hier nog veel water.quote:Op woensdag 22 december 2010 12:15 schreef Dobbelsteenj het volgende:
In Barthlehiem zijn ze al begonnen met vegen!
http://twitpic.com/3icij1
Zelf woon ik in Dokkum.
Zijn al mensen die rondje om de bolwerken schaatsen.
Al slaan ze de stukken onder de brug over..
quote:Koudste december ooit in de maak
De kans is groot dat we dit jaar opnieuw een witte kerst krijgen, voor het tweede jaar op rij. Sinds 1901 is het niet meer voorgekomen dat er twee opeenvolgende jaren sprake was van een witte kerst. De kou lijkt zich na de kerst bovendien te gaan verscherpen.
Tijdens de kerstdagen ligt dus overal een sneeuwdek zodat met recht gesproken kan worden van een witte kerst. Er kan ook tijdens de kerst nog wat extra sneeuw vallen, maar vaker is het droog en mogelijk schijnt de zon zelfs even. De temperatuur ligt overdag rond -4 en 's nachts daalt de temperatuur naar -8 tot -14, boven de verse sneeuw mogelijk nog lager.
Dankzij de aanscherpende kou lijkt december 2010 uiteindelijk een recordkoude maand te worden. De gemiddelde temperatuur over de hele maand is nu nog -1,5 graden, maar die daalt door de bittere kou naar -2,6 graden. Er is nog wel een onzekerheid van zo'n 0,4 graden. Daarmee stoot december 2010 vrijwel zeker de koudste decembermaand tot dusver, december 1933 met -2,1 graden, van de troon.
Inderdaad!quote:Op woensdag 22 december 2010 14:03 schreef LWD-Godius het volgende:
Gaan we elk uur van de dag nu een pauperartikel plaatsen? Hebben jullie niets beters te doen ofzo, ga toch vegen man.
gast rustig,slecht voor je hart.quote:Op dinsdag 21 december 2010 20:30 schreef Frutsel het volgende:
En ja! de fucking weerkaarten geven zeer ijzige nachttemperaturen, oplopend tot -12 op 2e kerstdagen -16 op de 27e... Ok, voor Friesland is dat minder, maar GA EENS VEGEN DAN!
Uiteraard, maar onze doelen zijn bereiktquote:Op woensdag 22 december 2010 14:28 schreef rubje het volgende:
[..]
gast rustig,slecht voor je hart.Schreeuwen tegen Friezen is hetzelde als dat je tegen een ezel schreeuwt
![]()
![]()
![]()
Dat is een boot met een hoedje van sneeuwquote:Op woensdag 22 december 2010 14:43 schreef byah het volgende:
[..]
huh staat er nou een auto op het ijs?
De vorst neemt wel drastisch af naar Friesland toe.quote:Op woensdag 22 december 2010 14:48 schreef Frutsel het volgende:
28 december is nog iets bijgesteld
[ afbeelding ]
komt omdat ze aan het vegen zijnquote:Op woensdag 22 december 2010 14:51 schreef Arcee het volgende:
[..]
De vorst neemt wel drastisch af naar Friesland toe.
Wijns??? Vergeten af te slaan naar Finkum, dan wel Oudkerk??quote:Op dinsdag 21 december 2010 21:37 schreef guntherschneider het volgende:
[..]
Vanmiddag net gereden.
Dokkum is de eerste brug niet veilig genoeg. (brug van de rondweg)
Sijbrandahus mooi ijs met sneeuw
burdaard, de bruggen zijn afgezet maar die kon je wel passeren
ijsvloer in burdaard zelf is niet superdik dus "danst en golft" bij het passeren
Bartlehiem lijkt goed wel op de kruising wat aangevroren ijs.|
Bij Wijns is het even oppassen op de scheuren (ijs is teveel belast)
Verder lekker kunnen schaatsen tot aan Snakkerburen.
Eigenlijk zou het ijs nog een nachtje kunnen gebruiken ( en een borstel zou ook niet verkeerd zijn)
Nee mijn schoenen lagen in Snakkerburen.quote:Op woensdag 22 december 2010 16:30 schreef Nood-kloon het volgende:
[..]
Wijns??? Vergeten af te slaan naar Finkum, dan wel Oudkerk??
Koeien vingeren is geen baan, berenburg zuipen is geen leven en incest plegen is geen bestaanquote:Op woensdag 22 december 2010 22:15 schreef LWD-Godius het volgende:
Laat die bijstandstrekkers uit Holland en Utrecht hier gaan vegen pauper, in Friesland hebben mensen een baan, een leven, een bestaan.
Oh en laten we als friezen even een dagje de pijpleidingen van al de olie en gas velden afsluiten richting de randstad, tevens de zoutwinning voor ons wegendek stopzetten. etc, etc, etc..
Kijken hoe je dan piept opperpauper.
Mijn hemel jochie, waor kome die laange tene toch vaandaon?quote:Op woensdag 22 december 2010 22:23 schreef LWD-Godius het volgende:
Tuurlijk jonge, jij vind het zeker ook nog gek dat mensen in de provincie langzamerhand op PVV stemmen door een houding vanuit de randstad zoals jij die hebt?
Nee, die mogen hier de straten gaan schoon prikken. Ga jij maar lekker het ijs rondom je erf aanvegen.quote:Op woensdag 22 december 2010 22:32 schreef LWD-Godius het volgende:
Vind je het geen goed plan dan dat al die uitkeringstrekkers uit Holland en Utrecht hier het traject schoon te vegen?
Ik interesseer me inderdaad vrij weinig voor wat er buiten Utrecht speelt.quote:Op woensdag 22 december 2010 22:36 schreef LWD-Godius het volgende:
Hier heeft het in geen tijden gesneeuwd maar goed, veel kennis heb je dus ook niet van wat er allemaal in je eigen land gaande is, spijtig.
Waarom maak je je dan zo druk dan, neem het rustig aan. Drink vanavond een borreltje.quote:Op woensdag 22 december 2010 22:38 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik interesseer me inderdaad vrij weinig voor wat er buiten Utrecht speelt.
ik maak me niet druk, ik vermaak me een beetje met boze friezenquote:Op woensdag 22 december 2010 22:40 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Waarom maak je je dan zo druk dan, neem het rustig aan. Drink vanavond een borreltje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |