Ik denk niet dat als ik de zak hier om tien uur 's avonds buiten zet, er nog een ploeg langs komt om 'm uit te spitten voor een verloren adreslabel...quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:41 schreef Brighteyes het volgende:
Wij hebben hier idd wel ook al waarschuwingen gehad als ze te lang bleven staan.
Als je die zak nou om vier uur 's middags al neerzet in de brandende zon, ok, maar kom op zeg...quote:Op donderdag 6 januari 2011 20:52 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, en toch... Toen ik nog op het Plesmanplein woonde heb ik ook daar eens een waarschuwing voor gekregen. Was weliswaar een mailing bij iedereen, maar toch... Soms vervelen ze zich, of moet de kas gespekt.
Zeugstraat is dicht toch?quote:Op maandag 10 januari 2011 10:46 schreef Black-Hole het volgende:
Weet iemand een leuk pool cafe in Gouda waar je zaterdag avond gezellig kan poolen? Ik weet dat er een in de Lange Groenendaal zit en ook in de Zeugstraat.
Geen idee eigenlijk, ik fiets er altijd langs als ik de stad in moet dus weet daarom dat er daar iets zit (of zat).quote:
Faillietquote:Op maandag 10 januari 2011 11:41 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk, ik fiets er altijd langs als ik de stad in moet dus weet daarom dat er daar iets zit (of zat).
Echt?!quote:Op maandag 10 januari 2011 12:20 schreef zeeeend het volgende:
[..]
Failliet
en de Groenendaal trekt het in de zomermaanden ook niet .
Hij wil er graag vanaf
Het is te koop.
vaker/meer bier drinken daar dan!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 19:16 schreef Mip1988 het volgende:
[..]
Echt?!
zonde, is een relaxte tent!!
Ah, je zet de verwarming aan.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 16:46 schreef KomtTijd... het volgende:
Oh, DiscoDavid is mijn woning. Ik woon in een oude discoruimte
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |